LUXUSNÍ MÝDLO S&E NEROLI & LIME***

 "SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

NEROLI LIME - NEROLI & LIMETKA

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 125 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - NEROLI & LIME - NEROLI & LIMETKA

Toto mýdlo přináší do vaší koupelny kdykoli vůně léta. Směs silice Neroli a limetkového oleje nabízí čistý, osvěžující a povzbuzující zážitek s pěnou změkčující pokožku. 

Neroli má výrazně antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Také má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Vhodná pro všechny typy pleti, podporuje obnovu buněk.

Neroli je často součástí luxusních parfémů a kosmetických krémů k regeneraci suché přecitlivělé pokožky.

Esenciální olej se získává destilací nebo extrakcí čerstvých květů hořkého pomerančovníku. Původem je z Indie.

Esenciální olej z citrónu se běžně používá k péči o pleť. Má silnou antioxidační aktivitu a účinky proti stárnutí; a účinně snižuje poškození buněk a tkání v kůži způsobené

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Olivový olej dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost, což vypíná pleť a chrání ji před tvorbou vrásek. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, olej z citrónu, EO Neroli Lime, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, hydroxid sodný 

Pro všechny typy pleti. Ideální pro smíšenou pleť.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.