LUXUSNÍ MÝDLO S&E INDIAN ROSE***

 "SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

INDIAN ROSE - INDICKÁ RŮŽE

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 125 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - INDIAN ROSE - INDICKÁ RŮŽE

Dopřejte si luxusní lázeň s růžemi a okuste kouzlo nejvyšší esence. Růže je symbolem čistoty a lásky a její jemná, sladká vůně Vám dodá pozitivní energii. Je hojně využívána pro své zvláčňující a vyživující vlastnosti a pokožce dodává mladistvý vzhled. Toto osvěžující mýdlo oživí vaši náladu a vyčistí pokožku a  zanechá ji hebkou a zářivou.

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej, Pšeničný olej (klíčky), Olivový olej, Glycerín, Cukr, Extrakt Indická růže, Esenciální olej Indická růže, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, hydroxid sodný 

Pro všechny typy pleti a je také uklidňující pro jemnou a citlivou pokožku.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.