LUXUSNÍ MÝDLO S&E HOLY BASIL & ASHWAGHANDA***

"SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

HOLY BASIL & ASHWAGHANDA - BAZALKA POSVÁTNÁ  & ASHWAGHANDA

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - HOLY BASIL & ASHWAGHANDA - BAZALKA POSVÁTNÁ & ASHWAGHANDA

Léčivá síla Bazalky posvátné pomáhá hydratovat a upravit suchou pokožku. Blahodárné uklidňující účinky Ashwagandhy pomáhají zmírnit stres.

Olivový olej v mýdlech "SOIL and EARTH", bohatých na glycerin, má úžasné zklidňující schopnosti a skvěle regeneruje pokožku.

Palmový olej, z ekologicky udržitelné produkce tonizuje, uklidňuje, dává pokožce pevnost a pružnost. Je vynikající pro péči o zvadlou, suchou, šupinatou, hrubou, podrážděnou, zarudlou nebo citlivou pleť.

Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky.

Složení: Kokosový olej (Fair Trade), Palmový olej (z ekologicky udržitelné produkce), Olivový olej, Esenciální olej Bazalka posvátná, Esenciální olej Aschwagandha, Bambucké máslo, Kokosové máslo, Čištěná voda, Hydroxid sodný

Pro všechny typy pleti. Pro muže i ženy.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.