LUXUSNÍ MÝDLO S&E CHARCORAL DETOX***

"SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

CHARCORAL DETOX - AKTIVNÍ UHLÍ

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - HOLY BASIL & ASHWAGHANDA - BAZALKA POSVÁTNÁ & ASHWAGHANDA

Recept s aktivním uhlím a sójovým olejem pro odstranění nečistot a toxinů zevnitř pórů, k jemnému odlupování pokožky pro krásně hladkou a vyleštěnou pleť. 

Aktivní uhlí pomáhá z pleti odstranit kromě škodlivých látek i přebytečný maz.

Extrakt z Nagkesar je využíván pro jeho protizánětlivé vlastnosti.

Sójový olej uvolní ošetřenou pleť a zvláční ji.

Vyrobeno z Fair trade organického kokosového oleje. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH bohatých na glycerin hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej panenský*, Sójový olej*, Palmový olej**, Prášek aktivního uhlí, Extrakt Nagkesar, Bambucké máslo, Kokosové máslo, Aroma (éterický olej)**, Čištěná voda, Hydroxid sodný

(* Fair Trade Organic, ** 100% přírodní olej)

Pro všechny typy pleti. Pro muže i ženy.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.