LAKTERA COLON ZN 250g***

Na objednávku

LAKTERA COLON ZINEK

Probiotika.

Nízkolaktózový doplněk stravy. Lactobacillus bulgaricus. Podporuje normální funkce trávicího traktu a imunitního systému. Výrobek má 19 uznaných zdravotních tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy.

Obsah: 252 g

Výrobce: DAFLORN 

1 970,00 Kč

LAKTERA COLON ZINEK

Nízkolaktózový výživový doplněk. Probiotická potravina. Vodní probiotika z pramenů bulharských hor s obsahem LACTOBACILLUS BULGARICUS DWT1 a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS DWT4. Obsahuje 4 různé kmeny. 

Doplněk stravy, podporuje normální funkce trávicího traktu a imunitního systému. Neobsahuje konzervační látky, barviva, geneticky modifikované mikroorganismy, lepek a cholesterol. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živá probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY. Originální probiotické kmeny izolované z přírodních vodních pramenů v Bulharsku jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD, produkt je patentován v USA patent:US9,131,708 B2.

  • 100% přírodní produkt
  • Klinicky testované
  • Účinné při laktózové intoleranci
  • Stimulující tvorbu M1 makrofágů
  • Zabraňují propustnosti střev vůči virům a bakteriím

Přírodní podpora normální funkce gastrointestinálního traktu, jater a proteinové rovnováhy. LACTOBACILLUS BULGARICUS udržuje imunitu, je účinný při dysbakterióze a průjmech. BIOMILK COLON je nutriční podpora při onkologických onemocněních, během a po chemoterapii a radiační terapii. BIOMILK COLON se také doporučuje jako výživová podpora při problémech se žaludkem, střevy, gastrointestinálním traktem, zácpou, refluxem, vředy, gastritidou, kolitidou, nadýmáním, plynem, pálením žáhy, Helicobacter pylori, dysbakteriózou, játry, hepatitidou, během a po užití antibiotik.

Neobsahuje cholesterol, gluten, žádné konzervační ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika LACTOBACILLUS BULGARICUS a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS zlepšují trávení LAKTÓZY.

Složení: Denní dávka 3 odměrky(9g) prášku obsahuje: energetická hodnota 189 kJ/45 Kcal, 8,93g patentováno složení probiotik, více než 75 miliard živých a latentních buněk CFU Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Lactobacillus Helveticus DWT2 a Streptococcus thermophilus DWT4,5 izolovány z čisté pramenité vody v Bulharsku; 73,7 mg pidolátu zinečnatého, zdroj 15 mg aktivního zinku (Pido-Zinc). Probiotické a nutriční složky jsou všechny přírodní a různé šarže mohou mít různou barvu, konzistenci, chuť a rozpustnost. Odměrka je biologicky odbouratelná. Jednotky CFU jsou počítány metodou McCrady.

Alergeny: Bílkovina kravského mléka, laktóza

Dávkování: Doporučená denní dávka doplňku stravy nesmí přesáhnout 3 odměrky denně. Je třeba užít s malým množstvím tekutiny do 40 ° C nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění:

  • Doplněk stravy se musí uskladňovat mimo dosah malých dětí
  • Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 6 let věku.
  • Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.
  • Doplněk stravy skladujte v suchu, vlhkost do 60%, při teplotě do 24 ° C i po otevření.
  • Doporučená denní dávka doplňku stravy se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 189 kJ/45 Kcal

Referenční množství pro průměrný příjem pro dospělé: 8400kj/2000Kcal

Obsah balení: 252 g

Další dobrovolné informace: : Zinek má v EU 18 uznaných zdravotních tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zinek přispívá: k normální funkci imunitního systému; normální vidění; normální stav kostí, vlasů, nehtů a kůže; normální kognitivní funkce; normální plodnost a reprodukce; normální syntéza DNA a proteinů; normální metabolismus makroživin, mastných kyselin, vitaminu A, sacharidů, kyselin a zásad; podílí se na dělení buněk a chrání je před oxidativním stresem.

Vhodný pro děti i dospělé, během těhotenství, při cestování, při chřipce i po operacích. 

Minimální trvanlivost: minimální trvanlivost výživového doplňku je do data uvedeného na spodní straně obalu výživového doplňku. 

DAFLORN Ltd. byla založena v Bulharsku v roce 2000 Gen. majorem Prof. MUDr. Nikola Alexandrovem a MUDr. Danielou Petrovou. Dnes DAFLORN vyrábí více než 50 probiotických produktů chráněných více než 15 patenty a ochrannými známkami v Bulharsku a na celém světě. Ochranná známka LAKTERA je registrována v Evropské unii, Spojených státech, Rusku, Číně, Turecku, Jižní Koreji, Súdánu, Pákistánu, Austrálii a na Novém Zélandu. Výrobní proces společnosti DAFLORN je vysoce biotechnologický a šetrný. Cílem je vývoj a výroba přírodních probiotických produktů, které neobsahují konzervační látky, barviva a geneticky modifikované mikroorganismy. DAFLORN je členem Mezinárodní probiotické asociace. Výrobky DAFLORN obsahují LACTOBACILLUS BULGARICUS a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS, což jsou jediné probiotické bakterie, které mají v Evropské unii uznané zdravotní tvrzení, vydané Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin podle nařízení EU 432.  Produkty DAFLORN byly experimentálně a klinicky testovány po dobu více než 30 let u více než 4 000 pacientů a tyto studie nadále pokračují. Aktuální studie sleduje účinky LACTOBACILLUS BULGARICUS a jeho schopnost převádět makrofágy M2 na M1 a zvyšovat tak buněčnou imunitu.