LAKTERA ROSE OIL kapsle 30***

Na objednávku

LAKTERA ROSE OIL

Probiotika.

Nízkolaktózový doplněk stravy. Lactobacillus bulgaricus s bulharským růžovým olejem. Udržuje pohodlí jater a přirozené funkce těla během jarního a podzimního období kvetení rostlin

Obsah: 30 kapslí

Výrobce: DAFLORN 

710,00 Kč

LAKTERA ROSE OIL kapsle

Udržuje pohodlí jater a přirozené funkce těla během jarního a podzimního období kvetení rostlin. Lactobacillus bulgaricus udržuje gastrointestinální rovnováhu a mikrobiální flóru.

Produkt má uznávané zdravotní tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy.
LAKTERA ROSE OIL  je také doporučován jako doplněk stravy s bulharským růžovým olejem na alergie, sennou rýmu, astma, astmatickou bronchitidu, hepatitidu, cholesterol, problémy s játry a žlučníkem, při užívání alkoholu.

Nízkolaktózový výživový doplněk neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY. Tento produkt je patentově chráněný v EU a USA patent 15 472004.9-1358. Originální probiotické kmeny jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.

Složení: Denní dávka 2 kapsle (600 mg) obsahuje hořčíkový stearát zabraňující hrudkovatění-40 mg, dextróza-40 mg, tuky-1 mg, uhlodydráty-160mg, laktóza- do 8mg, proteiny- 80mg bulharský růžový olej-20 mg, 21 aminokyselin, více než 16 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DWT1 a Streptococcus Thermophilus DWT4, které se aktivizují po užití v trávicím systému.

Alergeny: oxid titaničitý, hypromelosa, bílkovina kravského mléka

Dávkování: doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 2 tobolky denně. Tobolku je třeba užít s malým množstvím tekutiny nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 3 let věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 1,8 kcal

DAFLORN Ltd. byla založena v Bulharsku v roce 2000 Gen. majorem Prof. MUDr. Nikola Alexandrovem a MUDr. Danielou Petrovou. Dnes DAFLORN vyrábí více než 50 probiotických produktů chráněných více než 15 patenty a ochrannými známkami v Bulharsku a na celém světě. Ochranná známka LAKTERA je registrována v Evropské unii, Spojených státech, Rusku, Číně, Turecku, Jižní Koreji, Súdánu, Pákistánu, Austrálii a na Novém Zélandu. Výrobní proces společnosti DAFLORN je vysoce biotechnologický a šetrný. Cílem je vývoj a výroba přírodních probiotických produktů, které neobsahují konzervační látky, barviva a geneticky modifikované mikroorganismy. DAFLORN je členem Mezinárodní probiotické asociace. Výrobky DAFLORN obsahují LACTOBACILLUS BULGARICUS a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS, což jsou jediné probiotické bakterie, které mají v Evropské unii uznané zdravotní tvrzení, vydané Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin podle nařízení EU 432.  Produkty DAFLORN byly experimentálně a klinicky testovány po dobu více než 30 let u více než 4 000 pacientů a tyto studie nadále pokračují. Aktuální studie sleduje účinky LACTOBACILLUS BULGARICUS a jeho schopnost převádět makrofágy M2 na M1 a zvyšovat tak buněčnou imunitu.