KRIZOVÁ ESENCE SPREJ (20ml) - Originál směs Dr. Bacha***

KRIZOVÁ ESENCE SPREJ (20ml) - Originál směs Dr. Bacha

Nejznámější namíchaná květová esence z originálních Bachových esencí sestavená samotným Dr. Bachem - pro domácí využití i na cesty.

Obsah alkoholu: alk. 27% vol. (Frz. Brandy V.S.O.P.)

Podíl mateční esence: 7%
Energie: 618 kJ / 147 kcal; denní dávka < 0,01 kcal

Trvanlivost cca 5 let.

Bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, děti i zvířata.

349,00 Kč

Nejznámější namíchaná květová esence z originálních Bachových esencí sestavená samotným Dr. Bachem - pro domácí využití i na cesty
krizové kapky - snadné použití v náhlých okamžicích každodenního života.

Krizová květová esence se skládá z 5 základních Bachových esencí:
Cherry Plum - slíva třešňová - pro strachy "až k zbláznění", ze ztráty kontroly, pro děti i dospělé na záchvaty křiku, vzteku a hysterii, pokud máme strach, že uděláme něco, čeho budeme litovat.
Clematis - bílá lesní réva - pokud jsme myšlenkami nepřítomní, snílci někde v oblacích a v budoucnosti, pomáhá nám vrátit se do přítomnosti do TEĎ a TADY.
Impatiens - netýkavka žláznatá (žlázonosná) - když cítíme vnitřní neklid, jsme netrpěliví, nervózní a podráždění - pomáhá mírni rozrušení a nervozitu.
Rock Rose - devaterník bahenní - když hrůzou zkoprníme, jsme úplně omráčení, trpíme nočními můrami, dostaví se "opožděná hrůza", když si představíme, co se mohlo stát.
Star of Bethlehem - snědek okoličnatý - integruje šoky a traumata- mentální i fyzická, pomáhá neutralizovat jejich následky.