EPSOMSKÁ SŮL 200 g

EPSOMSKÁ SŮL

Epsomská sůl v potravinářské kvalitě. Je  velice oblíbená a tradičně se užívá pro vnitřní i vnější detoxikaci. Dále pak pro uvolnění a relaxaci a při křečích ve svalech formou koupele.

Obsah balení: 200 g

Výrobce: DAR Z PŘÍRODY


69,00 Kč

EPSOMSKÁ SŮL 

EPSOMSKÁ SŮL je velice oblíbená a tradičně se užívá pro vnitřní i vnější detoxikaci. 

Koupel v epsomské soli uvolňuje nervový systém, léčí kožní problémy, utišuje bolest zad a končetin, uvolňuje svalové napětí a pomáhá tělo zbavovat škodlivých látek. Pomáhá lepšímu a klidnějšímu spánku. Prospěšná je i při srdečních problémech, snižuje nepravidelný srdeční rytmus, brání kornatění tepen, snižuje krevní sraženiny a krevní tlak.

Pro uvolňující koupel stačí jeden sáček po 200g soli.

Pro detoxikační koupel je třeba dva sáčky po 200g soli.

EPSOMSKÁ SŮL má též projímavý účinek, při zácpě nebo pro pročištění střev (např. při detoxikační kúře Neera), kávová lžička soli na čtvrtlitru teplé vody, vypít ráno nalačno. Funguje jednorázově, nedoporučujeme používat dlouhodobě. 

  • EPSOMSKÁ SŮL chutná hořce a v potravinářství lze využít např. k jaterní očistě, upravuje pH, má protispékavé a zpevňující účinky. Přidává se do prášku na pečení, do mléka, sýrů, chleba nebo jako doplněk stravy a do minerálních vod.
  • Působí jako projímadlo při zácpě, používá se při detoxikaci organismu, očistě trávicího ústrojí, obnovení rovnováhy pH, očisty žlučníku a tlustého střeva, proti nafouklému břichu, tlaku a nadýmání. Pomáhá proti únavě a nechutenství.

Složení:

Síran hořečnatý heptahydrát MgSO4 x 7H2O