BEWIT I'M HAPPY 5ml

Na objednávku

SMĚS 100% PŘÍRODNÍCH ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ - I'M HAPPY - JSEM ŠŤASTNÁ/Ý

Velikost: 5 ml

Výrobce: BEWIT

518,00 Kč

Směs esencí I'M HAPPY je velmi oblíbená pro svou schopnost uvolnit a podpořit naše vnitřní síly. Může vás podpořit v schopnosti cítit se šťastně.

Přispívá k tomu převažující citrusová vůně pomeranče, která navozuje pocit klidu a optimismu. Rozmarýnová esence může dodat sílu, radost, sebevědomí, odvahu a duševní jasnost. Olej z kadidlovníku přináší zklidnění, jemné upokojení, větší soustředění a očištění intelektu. Mátový olej čistí vzduch od přetrvávajících emocí. Je skvělým pomocníkem při obnově pohody a klidu.

Oceníte ji, pokud se potřebujete posílit schopnost zvládat kritiku, urážky a jiné negativní emoce.

Může povzbudit vaši schopnost odpouštět a soucítit a cítit se šťastný. Snadněji se vám podaří překonat hněv, zklamání a pocity napětí a obnovit pocity harmonie, tolerance a laskavosti, které tvoří pilíře stavu štěstí.

Složení: Pomeranč (Citrus sinensis oil)* Máta peprná (Mentha piperita oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Citron (Citrus limonum oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Bergamot (Citrus bergamia oil)* Máta rolní (Mentha arvensis oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Pomeranč, červený (Citrus sinensis oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Smrk (Picea abies oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Rmen (Chamaemelum nobile oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Růže stolistá (Rosa centifolia oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON