ENERGY CYTOSAN INOVUM kapsle***

ENERGY "CYTOSAN INOVUM" 

Doplněk stravy - kapsle. 

Bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs lignohumátu draselného, kyseliny jantarové, silymarinu a zeleného jílu.

Objem: 90 kapslí

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.

1 013,00 Kč

CYTOSAN INOVUM - je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem přírodních látek a informací rostlin a minerálů. Ovlivňuje a harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny. Obsahuje vysokou koncentraci humátu draslíku obohaceného o silymarin, kyselinu jantarovou a zelený jíl. Má výrazný vliv na detoxikaci trávicího traktu a zásobení organismu minerály a stopovými prvky.

V místech vzniku hnědého uhlí a rašelinišť z třetihorních rostlin se v povrchových vrstvách vyvinuly huminové kyseliny a humáty, jež za přístupu kyslíku pozvolným rozkladem vznikly jako vysoce účinné bioaktivní látky. Humáty patří mezi silné imunostimulanty s širokým ochranným efektem. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou. CYTOSAN INOVUM obsahuje lignohumát draselný. Lignohumát draselný je směs huminových a fulvových kyselin a jejich draselných solí. (Draslík je hlavním kationtem nitrobuněčných tekutin, tělo jej obsahuje 5 %. Je nezbytný pro normální činnost kosterních svalů, včetně srdeční svaloviny, a pro aktivitu řady enzymů. Dostatečné zásobení těla draslíkem účinkuje preventivně proti ateroskleróze a vysokému krevnímu tlaku. Draslík udržuje v těle rovnováhu se sodíkem, povzbuzuje a reguluje práci ledvin a stimuluje duševní činnost zvýšením přísunu kyslíku do mozku. Jeho optimální příjem znamená více energie pro lidské buňky. Tento prvek ovlivňuje mimo jiné i vylučování odpadních látek a je nutný pro správnou činnost slinivky. Stimuluje vylučování inzulinu, pomáhá při přeměně glukózy na glykogen, podporuje vyměšování žaludečních šťáv prostřednictvím kraniálního nervu, který kontroluje trávení.)

Další složkou CYTOSANU je silymarin, což je souhrnný název pro alkaloidy, které se získávají ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Silymarin podporuje pročištění organismu, zdraví jater, normální trávení a ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Zajišťuje přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant. Pomáhá ochraňovat a regenerovat jaterní buňky, napomáhá stabilizaci jejich buněčných membrán, tlumí účinky některých jaterních jedů. Silymarin působí antioxidačně, odstraňuje z těla volné radikály, usnadňuje vylučování žluči a tiší křeče. Svou hořkou podstatou podporuje metabolismus těla a trávení. Používá se k léčbě jaterních onemocnění již od 4. století.

Kyselina jantarová dodává tělu energii a má omlazující a regenerační vliv na buňky. Je metabolickou zplodinou buněk našeho těla. Již faraoni ve starém Egyptě věřili v omlazující moc jantaru, a proto si pod kůži zašívali jantarové destičky. Současná věda potvrzuje, co faraoni již dávno znali. Kyselina jantarová se vyskytuje také v ovoci (např. v angreštu) a svou kyselou podstatou stimuluje činnost jater.

Zelený jíl je čistá přírodní bioaktivní látka s širokým spektrem použití. 

Doporučené dávkování

Pro dospělé a děti od 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. Pro děti od 6 do 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně. Pro děti od 3 do 6 let: ½ kapsle za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po 3-4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení

90 kapslí - dávka na 1,5-3 měsíce

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Složení 1 kapsle

Lignohumát draselný (358,4 mg), želatina, rašelinový humát (50 mg), zelený jíl (50mg), silymarin (40 mg), kyselina jantarová (1,6 mg).

V jedné kapsli CYTOSANU je obsaženo cca 43 mg draslíku.

Účinné látky

Lignohumát draselný

Rašelinový humát

Zelený jíl (Solum fullonum)

Silymarin: Normální trávení a funkce jater, pročištění, Antioxidant, Normální hladina cukru v krvi, Normální činnost srdce, Přirozená obranyschopnost - odolnost

Kyselina jantarová