Dr. PAŽOUREK SULFORAPHANE 90 kapslí

Dr. PAŽOUREK SULFORAPHANE

Doplněk stravy. SULFORAPHANE - BROCCOLI EXTRACT Extrakt z klíčků brokolice. Neutralizace toxinů, silný antioxidant.

Obsah: 90 veganských kapslí

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

570,00 Kč

Dr. PAŽOUREK SULFORAPHANE

Doplněk stravy. Extrakt z klíčků brokolice, který v poslední době získává velkou pozornost. Jako fytopreparát (rostlinný preparát) by mohl významně zasáhnout do léčby závažných civilizačních onemocnění.

SULFORAPHANE neutralizuje toxiny, je to velmi silný antioxidant, který pomáhá snižovat oxidační stres v srdeční a ledvinové tkáni a záněty. V rámci boje proti poškození volnými radikály proto chrání nejen před rozvojem určitých ledvinových a kardiovaskulárních problémů.

Volné radikály jsou drobné částice, které oslabují a poškozují zdravé buňky. Tvoří se ve vašem těle kvůli znečištění (ovzduší, pesticidy, konzervační látky v potravinách a jiné potravinářské přísady, chemikálie a v neposlední řadě stres/strach).

Výzkumy začínají ukazovat, že může pomoci chránit vaše tělo před řadou zdravotních problémů. Narůstající počet studií ukazuje, že protizánětlivé a antioxidační účinky SULFORAPHANU  mohou velmi pozitivně ovlivňovat neuro-zánětlivé procesy v organismu, snižovat oxidační stres a poruchy imunitního systému.

SULFORAPHANE patří do skupiny isothiokyanátů, které se vyskytují v celé řadě brukvovitých zelenin, v brokolici, květáku, kapustě, zelí. V těchto potravinách se SULFORAPHANE  vyskytuje v neaktivní formě zvané glukorafanin. K aktivaci této neaktivní formy na aktivní SULFORAPHANE  dochází enzymem myrosinázou, který za normálních okolností funguje jako obranný enzym, při poškození rostlin.

Přehledový článek ve formě odborného review, který vyšel v lednu 2020 v časopise Experimental and Clinical Sciencev, prezentuje sulforafan jako látku, jejíž užívání je u osob s poruchou autistického spektra nebo s aspergerovým syndromem bezpečné a zároveň velmi efektivní. Kladné výsledky přinesly i placebem kontrolované studie.

Stále více klinických studií zkoumá potenciální léčebný účinek sulforafanu na osoby s poruchou autistického spektra.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení jedné kapsle: 500mg Extrakt z klíčků brokolice (Broccoli extract/ Brassica oleracea var. Italica/ Sprout) s obsahem 10% Sulforaphane, rostlinná kapsle HPMC, protispékavé látky: Oxid křemičitý, Stearát Hořečnatý.

Váha kapsle: 635 mg s kapslí.

Obsah balení: 90 kapslí (váha obsahu 57,15g)

Upozornění: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. U kojících a těhotných žen doporučujeme vhodnost použití konzultovat se svým lékařem. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin

Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.


Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.