Dr. PAŽOUREK RESVERATROL 60 kapslí

Dr. PAŽOUREK RESVERATROL

Doplněk stravy. Resveratrol patří mezi nejsilnější známé antioxidanty. Přirozeným způsobem posiluje buněčnou imunitu. Normální činnost kardiovaskulárního systému. 

Obsah: 500 mg Resveratrolu v 60 veganských kapslích

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

1 290,00 Kč

Dr. PAŽOUREK RESVERATROL

Doplněk stravy.

RESVERATROL patří mezi nejsilnější známé antioxidanty. Přirozeným způsobem posiluje buněčnou imunitu. Nejznámějším zdrojem jsou slupky a jadérka modré révy.

RESVERATROL Vám pomáhá udržet mladistvý vzhled, ale i významně pomáhá odolávat vážným civilizačním zátěžím. Denní příjem tohoto jedinečného výživového doplňku hraje zásadní roli při snižování problémů souvisejících s věkem. Zvyšuje elasticitu pokožky a zpomaluje stárnutí kůže a tkání obecně.

Produkty obsahují jen účinné látky a nenajdete zde žádné zbytečné a nežádoucí příměsi.

Doplněk stravy obsahující největší množství resveratrolu za nejlepší cenu na trhu!

RESVERATROL je derivátem Stilbenu. Stilbeny jsou chemické látky, které se vyskytují v těle některých rostlin a jsou podobné ženským hormonům - Estrogenům. Tato hormonální příbuznost s přirozenými ženskými hormony má slibný potenciál. RESVERATROL  patří mezi specifické sloučeniny s fytoestrogenním charakterem, co značí, že má velký vliv na hormonální hladinu u žen a u mužů.

Současná legislativy EU nám neumožňuje uvádět všechny účinky potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Složení: 500mg Resveratrol, veganské kapsle

Obsah balení: 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně zapít vodou

Upozornění: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Jedná se o výživový doplněk - nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.

Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.