Dr. PAŽOUREK PROBIOTIKA NOVÉ GENERACE 60 kapslí

Dr. PAŽOUREK PROBIOTIKA NOVÉ GENERACE

Doplněk stravy. Probiotika LactoSpore nové generace obsažených v kapslích s postupným uvolňováním zajistí maximální využití a účinek pro trávící trakt a střeva. Certifikát Halal, Kosher a další.

Obsah: 60 kapslí s postupným uvolňováním

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

480,00 Kč
Skladem

Dr. PAŽOUREK PROBIOTIKA NOVÉ GENERACE

Jedinečné složení a vysoký podíl jednotlivých složek Probiotik nové generace obsažených v kapslích s postupným uvolňováním zajistí maximální využití a účinek pro trávící trakt a střeva.

Produkty obsahují jen účinné látky a nenajdete zde žádné zbytečné a nežádoucí příměsi.

PROBIOTIKA NOVÉ GENERACE jsou vyvinuty se snahou o dosažení co nejlepších podmínek pro přežití a vytvoření nové mikrobiální rovnováhy.

Kromě o mnoho násobně zvýšeného množství probiotických kultur - Lactospore (15bilion units/GM) humánního typu je do každé kapsle s postupným uvolňováním ještě přidáno:

  • Extrakt houby Shitake, která vytváří konkurenci patologickým kvasinkám a houbám, které profitují v našem trávicím traktu při použití ATB a chemoterapie či kortikoterapie a na podkladě kompetitivní inhibice blokuje jejich množení.
  •  Enzym Papain zase zasahuje do zánětlivých střevních procesů a pomáhá rozpouštět zánětlivé imunokomplexy, které se vytvářejí např. při ulcerosní kolitidě.
  • Piperin, který zvyšuje vylučování šťáv, urychluje metabolismus, spalování tuků, napomáhá resorpci vitamínů a minerálů a celkově významně zlepšuje stav trávicího traktu.
  • Echinacea, která má výrazné antivirotické účinky a stimulační účinky na bílou krevní řadu.

Nakonec je třeba uvést, že většina probiotických kapslí se rozpouští v žaludku, kde jsou probiotické spory inaktivovány žaludečními šťávami, proto jsme uvedenou směs vložili do kapslí s pozvolným uvolňováním, které nastane až v tenkém střevu, kde má správně k uvolnění dojít.

Probiotika LactoSpore neobsahují: arašídy, ořechy (mandle, kešu, pistácie, makadema, vlašské ořechy), sezamová semena a výrobky z něj, mléko a jeho deriváty, vejce, ryby, měkýše, sóju, pšenici, žito, oves, špalda,celer, kukuřici, hořčici, gluten, Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj , TSE a BSE a jsou GMO Free.

Certifikáty LactoSpore:

  • Kosher certifikát
  • Halal certifikát
  • GMO Free
  • TSE/BSE free
  • Nanotechnology Free
  • FDA audited (americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv)

Složení jedné kapsle: 320mg Lactospore (15bilion units/1g), 30mg Piperin, 60mg Papain, 150mg Shi-také 30% polysacharides, 60mg Echinacea, Enterosolventní roslinné kapsle transparentní (s postupným uvolňováním)

Doporučené dávkování: 1 kapsle ráno a večer zapít dostatečným množstvím vody.

Obsah balení: 60 kapslí s postupným uvolňováním

Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahujeGMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.

Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Upozornění: Přípravek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. V těhotenství a období kojení doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.