Dr. PAŽOUREK ORGANIC MORINGA + BÓR 100 kapslí

Dr. PAŽOUREK ORGANIC MORINGA + BÓR

Doplněk stravy. 100% Organic Moringa prášek z listů + Bór (Disodium tetraborate – Borax). Silný adaptogen na podporu při civilizačním stresu.

Obsah: 100 kapslí

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

390,00 Kč
Dostupné do 3 dnů

Dr. PAŽOUREK 100% ORGANIC MORINGA + BOR

Doplněk stravy.

Obsah balení: 100 kapslí

Složení jedné kapsle: 100% Organic Moringa Leaf Powder 630mg (z listů), Bor 4mg (Disodium tetraborate – Borax), rostlinná kapsle HPMC, protispékavá látka: Oxid křemičitý.

Dávkování: 1 kapsle denně zapít vodou

Upozornění: Doplněk stravy s bórem a bylinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Alergeny: Prohlašujeme, že výrobek neobsahuje žádné alergeny dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Možnost křížové kontaminace produktu během výrobního procesu a skladování byla analýzou nebezpečí zcela vyloučena.

GMO: Prohlašujeme, že výrobek neobsahuje žádné geneticky modifikované organismy ani jejich produkty ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1829/2003 o geneticky modifikovaných potravinách a krmivech (GMO) a 1830/2003 o sledovatelnosti a označování geneticky modifikovaných organismů a sledovatelnosti potravin a krmiv vyrobených z geneticky modifikovaných organismů. Možnost křížové kontaminace produktu během výrobního procesu a skladování byla analýzou nebezpečí zcela vyloučena.

Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Skladování: Skladujte na suchém a čistém místě, bez cizích pachů.

Minimální trvanlivost: 24 měsíců při dodržení skladovacích podmínek a v

Vyrobeno v ČR.

Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.