Dr. PAŽOUREK OŘEŠÁK ČERNÝ AMERICKÝ 50 ml

Dr. PAŽOUREK OŘEŠÁK ČERNÝ AMERICKÝ

Doplněk stravy. Tinktura z ořešáku černého je velmi účinný protiparazitální prostředek, čistí trávicí trakt a působí proti plísním. Látky v ní obsažené významně přispívají ke správné funkci a regeneraci jater, je doporučována u lidí starších 48 let.

Obsah: 50 ml

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

190,00 Kč
Skladem

Dr. PAŽOUREK OŘEŠÁK ČERNÝ AMERICKÝ

Doplněk stravy. 

Výtažek z oplodí ořešáku černého amerického (Junglans Nigra). Účinné složky se vyskytují pouze v zeleném oplodí a v určitý čas. K výrobě jsou použity ručně trhané a vybrané plody. Receptura je dle Dr. H.R.Clark, která se celoživotně zabývala vlivem parazitárních zátěží na životní funkce lidského organismu.

Ořešák černý  nemá schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Pro použití v klystýru nebo výplachu intimních dámských partií použijte 1-2dcl mírně vlažné vody nakapejte 60-120kapek a bezprostředně užijte.

Složení: Ořešák černý zelené oplodí, alkohol 36%

Doporučené denní dávkování:  Denní dávka 40 kapek obsahuje výtažek 800mg čerstvého oplodí ořešáku. Po protřepání užívejte 20 - 40 kapek ráno před jídlem a večer 30 minut po jídle. Případný zákal není na závadu. Skladujte v chladu a temnu.

Nutriční hodnoty pro 100ml/ 1ml (20 kapek): energie 1044 KJ (249 kcal) / 10,44 KJ (2,49 kcal), bílkoviny 0, sacharidy 0, tuky 0.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, kojící a těhotné ženy, neměli by užívat lidé se žaludečními vředy, případně po konzultaci s lékařem. Nevhodný při přecitlivělosti na obsahové látky. Uchovejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Obsah: 50ml

Skladování: Uchovávejte při teplotě ideálně do 15°C, nejlépe v chladničce. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.