Dr. PAŽOUREK CLARKIA TINKTURA TŘÍ BYLIN 50 ml

Vyprodáno

Dr. PAŽOUREK CLARKIA TINKTURA TŘÍ BYLIN

Doplněk stravy. Tinktura složená s cílem širokého spektra záběru, zejména proti parazitům, plochým červům, tasemničkám, kandidám, mykózám.

Obsah: 50 ml

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

220,00 Kč

Dr. PAŽOUREK CLARKIA TINKTURA TŘÍ BYLIN

Doplněk stravy. 

Tinktura složená s cílem širokého spektra záběru, zejména proti parazitům, plochým červům, tasemničkám, kandidám, mykózám. Receptura byla nezávisle používána již po mnoho staletí v Indii, v Rusku i Evropě známá spíš s použitím královského ořešáku.

Ořešák černý pochází z Ameriky a pěstuje se jako okrasná dřevina. Do Evropy se dostal v 17. století. Nejčastěji bývá vysazován v zámeckých zahradách a je přísně chráněný. Nicméně ořešák černý má také vynikající léčebné využití. Z tohoto stromu se využívají listy, slupky i jádra plodu. Podle tradičního léčitelství přispívá k normální funkci imunitního systému, díky stimulujícím vlastnostem přispívá k pročišťování střeva, přispívá k normální činnosti centrální nervové soustavy a kardiovaskulárního systému. Ořešák černý se v lidovém léčitelství osvědčil i pro vnější použití. Výborně se hodí k léčbě a čištění ran a projevům akné. 

Ořešák černý, hřebíčkovec vonný ani pelyněk pravý nemají schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Pro použití v klystýru nebo výplachu intimních dámských partií použijte 1-2dcl mírně vlažné vody nakapejte 60-120kapek a bezprostředně užijte.

Složení: Ořešák černý zelené oplodí, hřebíčkovec vonný, pelyněk pravý , alkohol 36%

Doporučené denní dávkování: Tinkturu užívejte 30minut před jídlem. 2-3x denně. Dávkování podle návodu užívání, maximálně však v jedné dávce 20-40kapek. Vyšší dávky konzultujte s Vaším lékařem nebo terapeutem.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, kojící a těhotné ženy, neměli by užívat lidé se žaludečními vředy, epileptici vždy konzultovat s lékařem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Obsah: 50ml

Skladování: Uchovávejte při teplotě ideálně do 15°C, nejlépe v chladničce. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.