Dr. PAŽOUREK BRAIN MAGNESIUM L-THREONATE 100 kapslí

Dr. PAŽOUREK BRAIN MAGNESIUM L-THREONATE

Doplněk stravy. Jediná forma hořčíku schopná prostoupit hematoencefalickou bariéru.

Obsah: 100 veganských kapslí

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

690,00 Kč

Dr. PAŽOUREK BRAIN MAGNEAIUM L-THREONATE

Doplněk stravy.

MAGNESIUM L- THREONATE je forma hořčíku, vysoce efektivní právě pro svoji vstřebatelnost a schopnost prostupovat tkáně a efektivně vytvářet vyšší koncentrace v centrálním nervovém systému.

Schválená tvrzení dle platných nařízení EU:

Hořčík přispívá k:

  • snížení míry únavy a vyčerpání,
  • elektrolytické rovnováze,
  • normálnímu energetickému metabolismu,
  • normální činnosti nervové soustavy,
  • normální činnosti svalů,
  • normální syntéze bílkovin,
  • normální psychické činnosti,
  • udržení normálního stavu kostí,
  • udržení normálního stavu zubů.

Hořčík se podílí na procesu dělení buněk.

Dle přílohy č. 5 k vyhlášce č. 225/2008 Sb. je doporučená denní dávka (DDD) hořčíku 375 mg

Obsah balení: 100 kapslí.

Doporučené denní dávkování: 3 kapsle denně (*38,4 %RHP) zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. *RHP% referenční hodnota příjmu

Složení jedné kapsle: Magnesium Threonate 48mg, rostlinná kapsle HPMC, protispékavé látky: Oxid křemičitý, Stearát Hořečnatý. Váha kapsle -760mg s kapslí.

Upozornění: DOPLNĚK STRAVY S MAGNESIEM L-THREONATE. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin

IONIZACE: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008. 
Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.