DÁRKOVÁ SADA LUXUSNÍCH MÝDEL SOIL & EARTH***

"SOIL and EARTH "

DÁRKOVÁ SADA LUXUSNÍCH AYURVÉDSKÝCH MÝDEL

NEROLI & LIME + AMBER MUSK + GREEN TEA & MINT 

Přírodní mýdla, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 125 g + 125g + 125g

Výrobce: SOIL and EARTH

380,00 Kč

DÁRKOVÁ SADA LUXUSNÍCH AYURVÉDSKÝCH MÝDEL

NEROLI & LIME + AMBER MUSK + GREEN TEA & MINT

NEROLI & LIME

Toto mýdlo přináší do vaší koupelny kdykoli vůně léta. Směs silice Neroli a limetkového oleje nabízí čistý, osvěžující a povzbuzující zážitek s pěnou změkčující pokožku.

Neroli má výrazně antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Také má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Vhodná pro všechny typy pleti, podporuje obnovu buněk.

Neroli je často součástí luxusních parfémů a kosmetických krémů k regeneraci suché přecitlivělé pokožky.

Esenciální olej se získává destilací nebo extrakcí čerstvých květů hořkého pomerančovníku. Původem je z Indie.

Esenciální olej z citrónu se běžně používá k péči o pleť. Má silnou antioxidační aktivitu a účinky proti stárnutí; a účinně snižuje poškození buněk a tkání v kůži způsobené.

Složení: Kokosový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, olej z citrónu, EO Neroli Lime, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, hydroxid sodný  

AMBER MUSK

Toto mýdlo má dřevitou vůni a svíravé vlastnosti, díky nimž je pro vás dokonalým prostředkem ke zmírnění stresu. Pomáhá zmírňovat každodenní stres a osvěžuje pokožku. 

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky.

Složení: Kokosový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, Esenciální olej Amber Musk, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, Hydroxid sodný

GREEN TEA & MINT

Antioxidační dobrota zeleného čaje s povznášející směsí máty zklidňuje pokožku a zbavuje smysly stresu. Toto mýdlo nabízí velmi povznášející aromaterapeutický zážitek. Toto mýdlo je vhodné pro normální a zralou pleť. 

Extrakty ze zeleného čaje jsou velice populární pro své zklidňující a léčivé účinky. Zároveň pleti dodávají energii. Jsou ideální pro péči o pokožku náchylnou k drobným kožním problémům, jako jsou vyrážky a akné, při hormonálních změnách i pro teenagery.

Kosmetické produkty s obsahem máty peprné mají příznivé účinky zejména na mastnou a aknózní pleť, kdy díky svým protizánětlivým účinkům hojí bolestivé pupínky a zabraňuje jejich šíření. Pokožku příjemně chladí, prokrvuje a tonizuje.

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Olivový olej dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost, což vypíná pleť a chrání ji před tvorbou vrásek.Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku. 

Složení: Kokosový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, Extrakt Green Tea,Extrakt máty peprné,  Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, Hydroxid sodný


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.