BRAINMAX PURE SKLENĚNÁ LAHEV S KŘIŠŤÁLEM 500ml

BRAINMAX PURE SKLENĚNÁ LAHEV S KŘIŠŤÁLEM

Skleněná lahev s křišťálem pro příznivce zero waste stylu. Láhev je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla s dobře těsnícím bambusovým víčkem. Dno láhve je pokryto křišťálem.

Obsah: 500 ml

Výrobce: VOTAMAX

499,00 Kč
Skladem

BRAINMAX PURE SKLENĚNÁ LAHEV S KŘIŠŤÁLEM

Kvalitní odolné sklo s tím nejčistším křišťálem

BrainMax Pure láhev je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla. Vaše nápoje tak budou v kontaktu pouze s přírodním materiálem, který nikterak nekontaminuje vodu. Oproti plastu sklo neuvolňuje do tekutin žádné látky a zároveň také nemění chuť nápoje. Dno láhve je pokryto křišťálem.

Láhev s charakteristickými vlastnostmi křišťálu

Sklo je designová záležitost a jednoduché a čisté tvary jsou vždy zárukou nadčasovosti. Láhev je krásně čirá a hrdlo láhve je uzavřeno bambusovým víčkem a těsněním z lékařského silikonu. Stejně jako dobře naservírované jídlo chutná lépe, tak krásně připravený nápoj potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také oči. Doporučujeme křišťál omývat pod tekoucí vodou a jednou za pár týdnů jej "nabít" na slunečním světle.

Složení: 100% borosilikátové sklo, bambusové víčko, těsnění z lékařského silikonu, křišťál.

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Objem: 500 ml

Hmotnost: 0.3 kg 


BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.