BRAINMAX PURE GOTU KOLA TINKTURA 1:1 100 ml***

BRAINMAX PURE GOTU KOLA TINKTURA 1:1

Tinktura GOTU KOLA  relaxační účinky, podporuje imunitní systém, kognitivní funkce, duševní zdraví a celkově působí na vitalitu organismu. Kromě toho podporuje kardiovaskulární systém, příznivě působí na trávení a ženské zdraví. GOTU KOLA je bohatým zdrojem pěti triterpenových saponinů, které podporují tvorbu kolagenu a kožní tkáně. Ve východních kulturách je lékem "dlouhokověkosti".

Obsah: 100 ml

Výrobce: VOTAMAX

439,00 Kč
Skladem

BRAINMAX PURE GOTU KOLA - Pozor: jedná se o extra silnou tinkturu s koncentrací 1:1. 

GOTU KOLA tinktura pro lepší trávení, kognitivní funkce a imunitu.

GOTU KOLA je léčivá rostlina, která pochází z afrických pralesů a její plody, konkrétně ořechy se vyznačují celou řadou pozitivních vlastností pro organismus. Má příznivý vliv na kognitivní funkce, odolnost organismu a celkovou vitalitu. Podporuje činnost kardiovaskulárního systému, zvlášť pokud trpíte na pocity těžkých nohou. Stimuluje trávení, má relaxační účinky a podporuje duševní zdraví a obranyschopnost organismu.

Zdravotní tvrzení vztahující se ke Gotu Kola:

  • Normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Normální trávení.
  • Metabolismus tuků.
  • Normální činnost cévní soustavy - těžké nohy.
  • Duševní zdraví, kognitivní funkce.
  • Osvěžení těla.
  • Normální dýchání.
  • Chuť k jídlu.
  • Pohlavní ženské zdraví.
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Ve 100 ml, které jsou v lahvičce je 45 ml alkoholu a 55 ml je voda. Poměr 1:1 znamená, že tinktura obsahuje 27,5 ml extraktu a 27,5 ml vody. Zbytek je alkohol. Ve 100 ml, které jsou v lahvičce je 50 ml extraktu a 50 ml je voda smíchaná s alkoholem.

GOTU KOLA - PUPEČNÍK ASIJSKÝ 

Gotu kola (latinsky: Hydrocotyle asiatica, Centella asiatica) - Označení pochází ze sinhálštiny s významem "zdroj života"- slovo "gotu" znamená kalichovitý tvar rostliny a slovo "kola" znamená list . Patří mezi adaptogeny a její léčivé vlastnosti využívají tradiční léčebné systémy po tisíce let.  Od starověku se používala jako prostředek ke zlepšení funkce mozku, zmírnění úzkosti a podpoře léčby žilní nedostatečnosti. Číňané ji považují za spolehlivý lék na dlouhověkost. Její cenné složení nám umožňuje přirozeně inhibovat proces stárnutí pokožky díky její hluboké hydrataci a vyhlazení vrásek. Obsažené sloučeniny podporují tvorbu kolagenu a kožní tkáně, díky čemuž je pokožka pružná a pevná. Důležitými složkami jsou také monoterpeny, seskviterpeny, polyacetylenové sloučeniny, flavonoidy, minerály (železo, draslík, vápník, selen, zinek, sodík), éterické oleje a vitamíny (A, B2, C, E a K). Podle nejnovějšího výzkumu GOTU KOLA uvolňuje v našem těle protein (BDNF), který je zodpovědný za tvorbu nových mozkových buněk, což se promítá do vývoje dendritu a lepší plasticity mozku. 

Výhody bylinných tinktur

Macerování bylin je patrně nejstarší druh zpracování bylin. Rostliny máčené v destilovaném alkoholu napevno zakořenily i v západní medicíně. Alkohol se používá k "rozbití" buněčné stěny rostliny, což umožňuje uvolňování biologicky aktivních sloučenin. Do tinktury jsou vybírány rostliny nejvyšší kvality a po důkladném očištění jsou pozvolna louhovány v 45% alkoholu. Tinktury jsou mnohem koncentrovanější, než samotné odvary z bylin a díky tomu jsou jejich účinky patrnější během kratší doby. Navíc díky obsahu alkoholu mají dlouhou trvanlivost a při správném skladování vydrží i několik let. Tinktura je balena v tmavých lahvičkách, aby byla dostatečně chráněna před působením světla. Můžete užívat samostatně, ale také přidat do vody nebo džusu.

DÁVKOVÁNÍ

2x - 3x denně 2 - 3 ml, nebo dle doporučení lékaře. 1 ml odpovídá plnému zmáčknutí kapátka.

Složení: Potravinářský alkohol,Centella asiatica, voda.
Obsah alkoholu:
45%

Poměr extrakce: 1:1

Vysvětlení koncentrace: Když je tinktura v poměru 1:1 s 45% obsahem alkoholu znamená to, že na 1 díl bylinného výtažku připadá 1 díl celkového roztoku (alkohol a voda).

Původ: Velká Británie

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Skladování: Skladujte na suchém a temném místě.

Obsah: 100 ml


BRAINMAX

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.