BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM 510g***

BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM

Komplex 3 aminokyselin ve stabilní formě, které podporují produkci oxidu dusnatéhoArginin (AAKG) + Citrulin (malát) + Ornitin (OAKG)NO pomáhá roztahovat cévy pro lepší průtok krve nejen do srdce, ale do každého orgánu a tkáně v našem těle. Pro všechny, kteří chtějí optimalizovat krevní tlak, oběh a celkově zlepšit prokrvení orgánů.  

Obsah: 510 g

Výrobce: VOTAMAX

899,00 Kč

BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM

NO Booster je komplex 3 aminokyselin ve stabilních a pro tělo lépe využitelných formách, jehož hlavní funkcí je simulování produkce oxidu dusnatého v organismu. Velmi potentní formule, která obsahuje arginin ve formě alfaketoglutarátu AAKG, citrulin ve formě malátu a ornitin taktéž ve formě alfaketoglutarátu OKG. Tento komplex je navržený nejen pro sportovce a bodybuildery na svalovou pumpu, ale také pro jedince, kteří chtějí optimalizovat krevní tlak, oběh a celkově zlepšit prokrvení orgánůPůsobí také jako signální molekula mezi nervovými buňkami.

CO JE OXID DUSNATÝ?

Oxid dusnatý, zkráceně NO je signální molekula, která se běžně vyskytuje v našem těle a její hlavní funkcí je uvolnění hladkého svalstva a cév. NO pomáhá roztahovat cévy pro lepší průtok krve nejen do srdce, ale do každého orgánu a tkáně v našem těle. Lepší prokrvení sebou nese lepší výživu a okysličení tkání. Následkem roztažení cév je také optimalizace krevního tlaku a oběhu.

NO se podílí na funkcích nervového systému

Oxid dusnatý má mnoho funkcí v centrálním nervovém systému (mozek a mícha). Hraje roli v:

 • učení a paměti
 • ovládá tělesnou teplotu
 • reguluje příjem potravy
 • ovládá cyklus spánek-bdění
 • reguluje uvolňování hormonů
 • chrání nervovou soustavu

Komplex 3 aminokyselin pro oxid dusnatý

BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM je kombinací 3 pro tělo stabilních a využitelných aminokyselin, kterým jsou arginin ve formě alfaketoglutarátu AAKG, citrulin ve formě malátu a ornitinu ve formě alfaketoglutarátu. Tato kombinace má jasný cíl: Navýšit hladinu oxidu dusnatého v těle a přinést pro uživatele maximální výhody spojené se zvýšenou hladinou oxidu dusnatého.

PRO KOHO JE BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM VHODNÝ?

 • Pro bodybuildery k dosažení maximální svalové pumpy
 • Pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svůj výkonoddálit únavu zlepšit regeneraci
 • Pro jedince zaměřené na optimalizaci krevního tlaku
 • Pro jedince zaměřené na kardiovaskulární zdraví a prokrvení orgánů

PRO KOHO JE BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM VHODNÝ NENÍ?

 • Pro jedince užívající léky na ředění krve.

JAK BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM POUŽÍVAT?

1) 2 odměrky (17 g) do 2 dcl vody 30 minut před tréninkem nebo kdykoliv během dne.

2) V případě, že by vás po 2 odměrkách bolela hlava, rozložte dávku na 1 odměrku ráno a 1 odměrku večer.

SLOŽENÍ

Velikost dávky: 2 odměrky (17 g)
Balení obsahuje 30-60 dávek. Obsah %RHP*
AAKG (L-Arginin ve formě alfaketoglutarátu) 7 g **
Citrulin malát 7 g **
OKG (L-Ornitin ve formě alfaketoglutarátu) 3 g **

*RHP - referenční hodnota příjmu

** referenční hodnota příjmu není stanovena


Složení: L-arginin ve formě alfaketoglutarátu, L-citrulin ve formě malátu, L-ornitin ve formě alfaketoglutarátu. Produkt neobsahuje žádné balastní látky, ale vzhledem k jeho hygroskopické povaze může špatně uzavřený tvrdnout. To nemá na účinnost žádný vliv. Stačí ztvrdlou směs např. lžicí rozdrtit a můžete dále bez problému užívat.

Upozornění

Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje lepek a je vhodný pro vegetariány a vegany. Dodržujte zdravý životní styl. Produkt není vhodný pro jedince užívající léky na ředění krve.

Obsah: 510 g


PŘEDNOSTI BRAINMAX NO BOOSTER EXTREM

 • Navrženo podle poznatku Dr. Ignara, který za objev mechanismu účinku NO získal Nobelovu cenu.

Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. NO byl objeven v oběhové soustavě (konkrétně v endotelových buňkách ) týmem vědců pod taktovkou italského lékaře a vědce Louise Ignarra. Objev byl skutečně revoluční a Louis Ignarro za něj získal v roce 1998 Nobelovu cenu. Produkce oxidu dusnatého se netýká pouze člověka, ale je téměř ve všech organismech, od bakterií, rostlinných a živočišných buněk. Výstelka krevních cév využívá oxid dusnatý k uvolnění hladkého svalstva, čímž zvyšuje průtok krve. 

 • Komplex 3 velmi stabilních a účinných aminokyselin: AAKG, citrulin malát, OKG.
 • Maximální svalová pumpa a prokrvení.
 • Zvyšuje fyzickou výkonnost a oddaluje únavu.
 • Regenerace: lepší zásobování tkání kyslíkem a živinami.
 • Vhodné nejen pro sportovce, ale i pro jedince zaměřené na kardiovaskulární zdraví.
 • Produkt neobsahuje žádné balastní látky.
 • Vhodné pro vegany.

BRAINMAX

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.