BRAINMAX IMMUSPRAY STRONG 30 ml***

BRAINMAX IMMUSPRAY STRONG

Sprej na podporu imunitního systému. BrainMax ImmuSpray je účinný pomocník v boji proti prvním příznakům nachlazení a běžných onemocnění. Obsahuje pečlivě vybrané přírodní extrakty z oregána, česneku, zázvoru, kvercetinu a olivových listů, posíleny o zinek a vitamín C. Díky tomu ulevuje dýchacím cestám a podporuje slizniční imunitu. Jde o rychlou pomoc, jakmile nastoupí počáteční lechtání, pálení, bolesti v krku nebo při začínajícím zahlenění.

Obsah: 30 ml

Výrobce: VOTAMAX

189,00 Kč
Skladem

NEKOMPORMISNÍ ŘEŠENÍ PRO ZAČÍNAJÍCÍ ONEMOCNĚNÍ A BOLEST V KRKU

BRAINMAX IMMUSPRAY je silný spojenec v boji proti počínajícím příznakům nachlazení a jiných běžných onemocnění. Každá složka byla pečlivě vybrána pro své prospěšné vlastnosti, které posilují slizniční imunitu, uvolňují dýchací cesty, tlumí bolest v krku a pomáhají tělu rychleji se zotavit. Kombinace přírodních ověřených ingrediencí, jako je oregano, česnek, zázvor, kvercetin a extrakt z olivových listů spolu se zinkem a vitamínem C poskytujemaximální účinnost. Nečekejte, až vás onemocnění zaskočí - buďte připraveni.

KDY JE NEJVYŠŠÍ ČAS NA BRAINMAX IMMUSPRAY ?

Cítíte mírnou bolest v krku, která vás znepokojuje? BBRAINMAX IMMUSPRAY  je ideálním řešením pro rychlou úlevu od prvních příznaků pálení a bolesti v krku. Jeho antioxidační složení je speciálně navrženo tak, aby minimalizovalo první známky nachlazení nebo jiného respiračního onemocnění. Je vhodný ke každodennímu používání.

 • Při prvních příznacích bolesti v krku
 • Při nachlazení nebo chřipce
 • Při pocitu šimrání, škrábání v krku
 • Pokud cítíte tzv. "knedlík v krku"

8 NEJSILNĚJŠÍCH SLOŽEK PRO RYCHLOU ELIMINACI BACILŮ

 • Zinek: nezbytný minerál pro podporu imunitního systému.
 • Kvercetin: přírodní antioxidant, který pomáhá redukovat záněty.
 • Eukalyptus: přispívá k uvolnění dýchacích cest.
 • Česnek: podpora obranyschopnosti organismu a dýchacích cest.
 • Oregano: přírodní zdroj antioxidantů navíc podporující dýchací systém.
 • Tinktura z olivových listů: podporuje imunitní systém díky svým antioxidačním vlastnostem.
 • Vitamín C: zásadní pro podporu imunitního systému a celkového zdraví.
 • Zázvor: podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

BRAINMAX IMMUSPRAY POMÁHÁ, PROTOŽE:

 • Podporuje imunitní systém (vitamín c, zinek)
 • Podpora imunity dýchacích cest a slizniční imunity v ústech (zázvor)
 • Chrání buňky před oxidativním stresem (zinek)
 • Podporuje činnost a funkci dýchacího systému (česnek)
 • Působí jako antioxidant (oregano)
 • Podporuje zdraví během cestování (zázvor)

ZINEK POMŮŽE ZABRÁNIT VIRU SE USADIT

Zinek je minerál, který má klíčovou roli v podpoře imunitního systému, a je zvláště užitečný v počáteční fázi respiračních onemocnění. Ve chvíli, kdy se setkáme s někým, kdo je nemocný a například na nás kýchne, virové buňky se usadí na naši sliznici dýchacích cestách. Sliznice je lemována buňkami nazývanými IMC-1. Jde o glykoprotein, který funguje jako strážce naší sliznice. A je to právě zinek, který tomuto druhu proteinu pomáhá chránit sliznici tak, aby se viry nedostaly do našeho těla. Pokud se vir dostane do těla, zinek pomáhá mobilizovat bílé krvinky, aby byly rychle vyslány na místa, kde je jich potřeba. Jeho účinek je založen na několika mechanizmech:

 • Podpora imunitního systému: Zinek je nezbytný pro správnou funkci bílých krvinek, které jsou základní součástí imunitního systému. Tyto buňky jsou odpovědné za rozpoznání a likvidaci patogenů, včetně virů způsobujících respirační onemocnění.
 • Zinek inhibuje replikaci některých virů, což je proces, při kterém se viry množí uvnitř hostitelské buňky. Tím může pomoci zpomalit šíření viru v těle.
 • Posílení sliznice: Zinek je důležitý pro udržení zdraví sliznic, včetně těch, které vyplňují dýchací cesty. Zdravá sliznice lépe odolává infekci a pomáhá v prevenci pronikání patogenů do těla.1
 • Aktivuje enzymy, které rozkládají proteiny ve virech a bakteriích, takže se vir hůře šíří.
 • Zvyšuje aktivaci buněk odpovědných za boj s infekcí.

KVERCETIN A VITAMIN C PRO SPRÁVNÉ FUNKCE IMUNITY

Kvercetin antioxidant přirozeně se nacházející v ovoci a zelenině. Zároveňpodporuje antioxidační účinky vitamínu C, proto je dobré užívat je společně. Kvercetin je získáván z květů stromu Sophora japonica, který právě ve svých květech a poupatech obsahuje nejvyšší hladiny flavonoidů.Vitamín C je velmi křehká molekula, která je vysoce citlivá na okolní podmínky jako je teplota, vzduch nebo světlo. To znamená, že při skladování ovoce a zeleniny či vaření, dochází k významné ztrátě samotného vitamínu. BrainMax ImmuSpray obsahuje vitamín C, který je důležitý pro produkci, funkci a ochranu bílých krvinek, které jsou nezbytné pro boj proti infekcím. Také stimuluje produkci lymfocytů a fagocytů, které pomáhají chránit tělo před patogeny a chrání bílé krvinky před poškozením volnými radikály díky svým antioxidačním vlastnostem.

DÁVKOVÁNÍ

1 dávka = 3 pumpičky. Stříkněte si do zadní části krku 3x až 5x denně, případně dle potřeby. 

BRAINMAX IMMUSPRAY obsahuje 113 dávek (340 pumpiček). Před použitím protřepejte.

SLOŽENÍ v 1 dávce (3 pumpičky) 

Extrakt ze zázvoru (tinktura 1:1, 90 % alkoholu) 70 mg **
Extrakt z olivových listů (tinktura 1:3, 25 % alkoholu) 20 mg **
Extrakt z eukalyptu (tinktura 1:1, 45 % alkoholu) 20 mg **
Extrakt z česneku (tinktura 1:3, 45 % alkoholu) 20 mg **
Oreganový olej (75 % karvakrolu) 10 mg **
Kvercetin 4,4 mg **
Zinek citrát 1,1 mg 11%
Vitamín C 0,35 mg 0,44%
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena


BRAINMAX

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.