BRAINMAX IMMUNIZER! 60 kapslí***

BRAINMAX IMMUNIZER!

IMMUNIZER obsahuje komplex 17 přírodních a vědecky ověřených látek pro podporu imunity. Je navržen tak, aby působil jako prevence, ale také pro přímý boj s nachlazením a infekcí. Díky své komplexnosti působí na několika úrovních: podpora imunity, dýchacího systému, ochrana buněk před oxidativním stresem, aktivace imunitních buněk, zajištění normální funkce dýchacích cest. Lipozomální vitamín C, D3 a K2, extrakt černého bezu, oregana, echinacey, lékořice, šípku, zázvoru, betaglukany, zinek, selen, S-acetyl-L-glutathion.

Obsah: 100 kapslí

Výrobce: VOTAMAX

699,00 Kč
Skladem

BRAINMAX IMMUNIZÉR!  komplex 17 přírodních látek pro podporu imunity

PODPOŘTE SVOU IMUNITU A OBRANYSCHOPNOST

Nachlazení je jedním z nejběžnějších onemocnění na světě. Odhaduje se, že v průměru každý dospělý člověk trpí nachlazením 2 až 4krát ročně. Nachlazení sebou přináší pokles pracovní produktivity, únavu, ztrátu motivace, nepříjemné symptomy jako kašel, rýma, bolest v krku. Obvyklé trvá 7 až 10 dní. IMMUNIZÉR! je navržen tak, aby působil jako prevence i pro přímý boj s nachlazením.

KOMPLEX PRO PODPORU OBRANYSCHOPNOSTI

Vitamíny a minerály jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému. Obzvlášť pokud tělo bojuje s onemocněním, tak je důležité zajistit jejich dostatečný příjem a proto IMMUNIZÉR! kombinuje vitamíny a minerály s vysoce účinnými extrakty z bylin, které dohromady vytvářejí synergický efekt pro posílení přirozené obranyschopnosti těla. Jeho složení nejen podporuje celkovou imunitu, ale zároveň chrání sliznice před napadením viry, což je klíčové pro udržení zdraví dýchacího systému. Jeho komplexní složení zajišťuje komplexní podporu pro tělo nejen v době respiračních onemocnění, ale také pomáhá rychle reagovat na nástup nemoci.

Podpora obranyschopnosti horních dýchacích cest:

 • Lipozomální vitamín C s bioflavonoidy: Vitamín C je známý pro svou roli v podpoře imunitní funkce a má vliv i na správné funkce slizniční bariéry.
 • Extrakt z černého bezu, oregana a echinacey: Tyto byliny jsou často používány pro podporu imunity, zejména v oblasti dýchacích cest, zvlášť při infekcích.1,2,3,4
 • Extrakt z olivových listů 18% oleuropeinu: Oleuropein a další antioxidanty obsažené v olivových listech podporují imunitní systém ochranou buněk před oxidativním stresem.5

Celková imunitní podpora:

 • Beta-1,3/1,6-D-glukan (z hlívy ústřičné): Známé pro podporu imunitního systému, zejména aktivací bílých krvinek.9,10
 • Zinek a selen: Jsou zásadní pro mnoho imunitních procesů v těle.12,13,14,15
 • Vitamín D3 a Vitamín K2: Vitamín D3 pomáhá bránit tělo před infekcemi a vitamín K2 přispívá k jeho správnému fungování.
 • Vitamín A a Beta karoten: Důležité pro zdraví sliznic a celkovou imunitu.

Ochrana před oxidativním stresem:

 • S-acetyl-L-glutathion a molybden: Silné antioxidační účinky, které podporují celkovou imunitu. Antioxidanty jako glutathion a molybden jsou klíčové v ochraně buněk před oxidačním stresem, což je důležité pro udržení zdravého imunitního systému. Glutathion přímo detoxikuje škodlivé látky a molybden podporuje činnost některých enzymů, což přispívá k efektivnější imunitní reakci.
 • Extrakt ze zázvoru: Obsahuje bioaktivní látku gingerol, která přispívá k ochraně proti oxidačnímu stresu.6,7,8
 • Extrakt z lékořice: Bioaktivní látka glycyrrhizin má antiinflamační vlastnosti, díky kterým je schopna podpořit imunitu.19
 • Extrakt z šípku: Obsahuje vysoké množství vitamínu C trávicí systém a tím nepřímo podporovat imunitu.11

OKAMŽITÁ INFUZE GLUTATHIONU

V případě nachlazení se v našem těle zpomaluje produkce pro imunitu extrémně důležitého antioxidantu glutathionu. Proto je v IMMUNIZÉR! acetylovaná verze glutathionu, která je jeho nejlepší formou a účinností je srovnatelná s intravenózním podáváním glutathionu, což je maximum. Naopak obyčejná redukovaná forma má proti acetylované schopnost využití v těle pouhých 10%.

KOMPLEX PRO PODPORU HORNÍCH DÝCHACÍCH CEST

Pro efektivní obranu horních cest dýchacích jsme zařadili extrakty z echinacey, olivových listů, oregana, lékořice a zázvoru. Tyto rostliny jsou známé svým bohatým obsahem antioxidantů, které nejen posilují imunitní systém, ale zvláště podporují zdraví sliznic, které jsou první obrannou linií proti respiračním infekcím. Tím pomáhají předcházet jejich vzniku. Navíc jsme do každé kapsle přidali kurkumu. Rostlinu podloženou stovkami studií, které potvrzují její prospěšné účinky na zdraví a imunitní funkce, včetně podpory odolnosti dýchacího systému.


POPULACE A VITAMÍN D3?

Nedávný globálním průzkum1 ukázal, že téměř polovina populace (47,9 %) měla hladinu nižší než 50 nmol/L, což naznačuje nedostatečnou hladinu vitamínu D, zvlášť v chladnějších obdobích roku. Akutní nedostatek vitamínu D mělo 15,7 % lidí. Ti měli hladinu vitamínu D nižší než 30 nmol/L, což značí výrazný nedostatek.

Bylo zjištěno, že muži mají větší pravděpodobnost hypovitaminózy D než ženy a byly pozorovány sezónní výkyvy hladiny vitamínu D.

VITAMÍNOVÝ KOMPLEX OVLIVŇUJÍCÍ IMUNITU

Vitamíny C, K2, D, A jsou klíčové vitamíny, podílející se na celkové obranyschopnosti těla.

 • Vitamín C jako LipoComplex™: Liposomální Vitamín C a bioflavonoidy pro maximální absorpci, mají významný vliv na obranyschopnost, protože podporují tvorbu a efektivitu práce bílých krvinek, klíčových v boji proti patogenům.
 • Vitamín D3 (cholekalciferol): Nezbytný pro správnou reakci imunitního systému na infekce a je jedním z hlavních vitamínů pro regulaci imunitní odpovědi.
 • Vitamín K2: Hraje důležitou roli v udržování zdravých kostí, což nepřímo ovlivňuje obranyschopnost organismu. Zdravé kosti jsou nezbytné pro správnou produkci kostní dřeně, která je zásadní pro produkci mnoha typů imunitních buněk. Navíc v nejvstřebatelnější formě (MK-7 all-trans K2 VITAL®DELTA)
 • Vitamín A & beta karoten: Beta karoten je přírodní forma vitamínu A. Vitamín A podporuje zdraví a funkci různých typů obranných buněk, jako jsou T-lymfocyty, B-lymfocyty a makrofágy, které jsou nezbytné pro rozpoznání a likvidaci patogenů. Jako silný antioxidant chrání tyto buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály, což je důležité pro celkovou odolnost těla proti infekcím. Podporuje vstřebávání vitamínu D a K.

KOMPLEX MINERÁLŮ PRO IMUNITNÍ ŠTÍT

Synergická směs esenciálních minerálů zinek, selen a molybden byla navržena tak, aby poskytovala komplexní podporu imunitního systému. Zinek je v tomto klíčový pro aktivaci "T buněk", které jsou nezbytné pro účinnou obranu proti patogenům. Díky zinku jsou tyto buňky schopny rychleji a efektivněji neutralizovat infekce, což napomáhá tělu rychle získat kontrolu nad onemocněním. Zinek také podporuje slizniční imunitu, což zvyšuje odolnost buněk vystýlajících sliznici proti virům.

Immunizer obsahuje také selen, který funguje jako silný antioxidant a podporuje zdraví a funkci imunitních buněk. Jeho role v produkci a aktivitě bílých krvinek je zásadní pro obranu proti infekcím a nemocem. Trojici prvků uzavírá méně známý molybden, který přispívá k těmto imunitním funkcím prostřednictvím své role v enzymatických procesech, které jsou nezbytné pro udržení optimálních antioxidačních stavů v těle.

NEJVSTŘEBATELNĚJŠÍ VITAMÍN C - LipoComplex™

Tato inovativní směs zvyšuje biologickou dostupnost vitamínu C, což je zásadní pro posílení imunitního systému. Bioflavonoidy podporují zdraví cév a synergicky působí s vitamínem C, čímž zajišťují jeho maximální účinnost. Vitamín C má na práci imunitního systému velký vliv, protože podporuje produkci bílých krvinek a jejich rychlost při napadení patogeny. Díky své struktuře lipozomy chrání vitamín před rozkladem v trávicím systému a umožňují jejich přímý transport do buněk. Tyto lipozomy, lépe řečeno fosfatidylcholin, ze kterého je lipozom vyroben, následně využije tělo k výrobě nových buněk. Použitím lipozomální technologie se zvyšuje biologická dostupnost vitamínu C, což znamená, že tělo získá více živin z každé dávky ve srovnání s běžnými formami.

DÁVKOVÁNÍ

2 kapsle denně. Doporučujeme užívat po jídle.

SLOŽENÍ ve 2 kapslích (30 dávek) RHP*
LipoComplex™ Liposomální směs vitamínu C a bioflavonoidů 383 mg **
Lipozomální Vitamin C (jako kyselina askorbová) 250 mg 312%
Liposomální směs fosfolipidů získaných z non-GMO slunečnice 118 mg **
Komplex citrusových bioflavonoidů Auratium 98% 15 mg **
Extrakt z bezu 10:1 200 mg **
Extrakt z echinacey 4% 200 mg
Extrakt z olivových listů 18% oleuropein 200 mg
Extrakt ze zázvoru 10:1 100 mg
Beta-1,3/1,6-D-glukan (z hlívy ústřičné) 100 mg
Extrakt z oregana 10:1 50 mg
S-acetyl-L-glutathion 30 mg
Extrakt z lékořice 20 mg
Extrakt z šípku 5:1 15 mg
Zinek (z bisglycinátu zinečnatého) 10 mg 100%
Beta karoten 125 mcg
Vitamín A (retinyl acetát) 125 mcg 16%
Selen (ze selen methionin) 70 mcg 127%
Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 25 mcg/1000IU 500%
Vitamin K2 jako MK-7 all-trans v patentované formě K2 VITAL®DELTA 25 mcg 33%
Molybden (z glycinátu molybdenu) 25 mcg 50%
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

BRAINMAX

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.