BRAINMAX ASHWAGANDHA BIO POWDER 200 g

BRAINMAX ASHWAGANDHA BIO POWDER

Ashwagandha neboli indický ženšen je jeden z nejznámějších adaptogenů Ajurvédské medicíny. Adaptogeny nás chrání před stresem, podporují celkovou vitalitu organismu a zdraví kardiovaskulárního systému.

Obsah: 200 g

Výrobce: VOTAMAX

219,00 Kč

BRAINMAX ASHWAGANDHA BIO POWDER

  • Optimalizace zdraví - Má pozitivní vliv na zdraví reprodukčního, kardiovaskulárního i dýchacího systému. Navíc pomáhá optimalizovat hormonální systém.
  • Adaptogen - Spadá do kategorie adaptogenů. Dokáže pomoci organismu vyrovnat se škodlivým stresem.

  • Antioxidant - Podporuje antioxidační aktivitu, která chrání buňky před požkozením volnými radikály.

ASHWAGANDHA je jeden z nejznámějších adaptogenů Ajurvédské medicíny. Adaptogeny nás chrání před stresem a podporují celkovou vitalitu organismu. Pro její léčivé účinky se používají hlízy, které se nejprve usuší na slunci a pak rozemelou na prášek. BrainMax Pure ASHWAGANDHA  je v BIO kvalitě, neobsahuje tedy žádné škodlivé látky. Díky svému původu a šetrnému pěstování obsahuje maximum účinných látek. Prášek je pro tělo dobře stravitelný, má zemitou chuť a je dobře rozpustný ve vodě nebo džusu.

ASHWAGANDHA má antioxidační vlastnosti, podporuje vitalitu organismu a zdraví kardiovaskulárního systému.

ASHWAGANDHA neboli indický ženšen = Nejvíce zkoumaná adaptogenní rostlina. 

ASHWAGANDHA je jméno jednoho z nejznámějších adaptogenů. Adaptogeny je skupina rostlin, které přežijí veškeré povětrnostní podmínky a jednoduše řečeno se adaptovaly na okolní podmínky. Adaptogeny nás chrání před stresem a celkově harmonizují naše tělo i mysl. Podporuje kognitivní vlastnosti, včetně koncentrace, pozitivně působí na dýchací systém a kromě toho působí jako antioxidant. 

ASHWAGANDHA je pravděpodobně nejvíce zkoumanou adaptogenní rostlinou vůbec a v ajurvédské medicíně se používá více než 2500 let. Dokáže přežít jak při vysokých, tak i při nízkých teplotách (od 40 do 10° C) a roste v nadmořské výšce 1500 m. Pomáhá udržovat fyzickou i psychickou kondici i v době silného fyzického i emocionálního stresu.

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 1153kJ / 275 kcal
Tuky 0,4 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 45,7 g
- z toho cukry 10,7 g
Vláknina 33,5 g
Bílkoviny 5,5 g
Sůl 0,4 g

Doporučené denní dávkování: 

3-6 g prášku/den - 1 čajová lžička denně. Prášek rozmíchejte ve 150-200 ml vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje nebo pokrmu.

Upozornění: 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 

Složení: 100% BIO Ashwagandha (Withania somnifera)

Původ: Indie

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.