BLISS AYURVEDA RESPIBLISS

BLISS AYURVEDA RESPIBLISS SYRUP

Bylinný doplněk stravy. Podpora zdraví dýchacího systému při kašli, bolesti v krku a chronických onemocnění dýchacího systému. RESPIBLISS  je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků.

Balení: 200 ml

Výrobce: BLISS AYURVEDA

470,00 Kč
Skladem

BLISS AYURVEDA RESPIBLISS SYRUP

Doplněk stravy.

 • k podpoře zdravého dýchacího systému
 • pomáhá vyčistit průdušky a plíce
 • doporučuje se pro jakýkoliv druh kašle (alergie a nachlazení)
 • zklidňuje bolest v krku, zmírňuje symptomy nachlazení
 • snižuje negativní vliv kouření na respirační trakt
 • proti chronické bronchitidě

Akutní kašel a bolest v krku i při chronických onemocněních dýchacího systému.

RESPIBLISS SYRUP se užívá při příznacích nachlazení, kašle, pro zlepšení funkcí dýchacího systému, při tonzilitidě (angině), alergii, astmatu, kouření, pravidelné inhalaci smogu a při pobytu v znečištěném ovzduší.

Charakteristickým znakem přípravku RESPIBLISS SYRUP  je jeho schopnost zmírňovat jakýkoli druh kašle a přinést rychlou úlevu, což má pozitivní účinek na horní a dolní dýchací cesty. Složení syrupu zahrnuje cukrovou třtinu, mátu a ájurvédské rostliny, popsané ve starověkých pojednáních. Všechny složky přispívají k odstranění bolesti a podráždění krku, zmírnění kašle, jsou účinné proti stagnačním jevům v plicích.

Jádrem většiny chronických onemocnění hrdla (angína/tonzilitida, laryngitida) jsou stafylokokové a streptokokové infekce. Za normálních podmínek se bakterie nerozmnožují a neškodí člověku, ale jakmile místní imunita klesá kvůli prochlazení, kouření, těžkému zatížení hlasového aparátu, rychle se šíří, což způsobuje bolest v krku, pocení a kašel, které se často mohou rozvinout do chronické procesů.

Výzkum působení rostliny Adhatoda vasica (Nesměna cévnatá) použité v syrupu prokázal, že Adhatoda potlačuje růst stafylokoku, streptokoku, záškrtu a bacilu tuberkulózy, protozoální infekce a Coli infekce, má vylučovací účinek a snižuje viskozitu hlenu. Aplikace RESPIBLISS SYRUP  v kombinaci s tabletami Lymphocare pomáhá v boji proti chronické infekci nosohltanu odolné vůči konvenční terapii antibiotiky.

RESPIBLISS SYRUP se užívá pro podporu dýchacího systému při jakémkoli typu kašle: alergickém, při nachlazení, stejně jako při dušnosti, způsobené kardiovaskulárními poruchami. Yzop má účinky antiastmatické, vylučovací hlen (expektorant), zlepšující krevní oběh.

Zvláště důležitý je příjem RESPIBLISS SYRUP  pro kuřáky, jejichž dýchací systém je každodenně přetěžován škodlivými produkty spalování, a také při snížení lokální imunity nosohltanu. Kardamom má ochranný účinek pro plíce a průdušky, zabraňuje jejich toxickému poškození.

Kašel a bolest v krku i při chronických onemocněních zmírníte užitím RESPIBLISS SYRUP  s teplou vodou jako bylinný čaj s vynikající chutí pro zlepšení funkce hlasivek a proti suchu v krku pro mluvčí, moderátory, zpěváky a lektory.

Obsahuje:

 • Vitis vinifera (Réva vinná/Draksha),
 • Glycyrrhiza glabra (Lékořice lysá/Yastimadhu),
 • Zingiber officinale (Zázvor lékařský/Shunti),
 • Adhatoda vasica (Nesměna cévnatá/Vása),
 • Acacia Arabica (Akácie arabská/Babul),
 • Hyssopus officinalis (Yzop/Jupha) ,
 • Piper longum (Pepřovník dlouhý/Pippali) ,
 • Elettaria cardamomum (Kardamovník obecný/Elka) ,
 • Syzygium aromaticum (Hřebíček/Devakusuma),
 • Cinnamomum zeylanicum (Skořicovník/Tvak),
 • Mentha piperita (Máta peprná/Pudina),
 • Saccharum officinarum (třtinový cukr).

Hlavní složky:

Vitis Vinifera (hroznové víno): Hrozny pomáhají posilovat plíce. Sušené ovoce je demulgens (sklidňuje poškozené nebo zanícené povrchy sliznic , ochlazující a expektorantní účinky a pomáhá zmírnit kašel. Hrozny se používají jako hlavní přísady v mnoha ájurvédských přípravcích, které se podávají při respiračních problémech, jako je kašel a bronchitida.

Glycyrrhiza glabra (liquorice): Lékořice je známá bylina pro její čistící a vyživující účinek na respirační trakt. Je zmíněn jako Kanthya (ten, kdo uklidňuje krk a průdušky) v klasickém textu ájurvédy. Zkapalňuje zahuštěné sputum (chrchel) a vylučuje jej velmi účinně a snadno.

Adhatoda vasica je jako hlavní bylinka v ájurvédě v případě kašle, astmatu a škytavky. Pomáhá dilatovat průdušinky a usnadňuje respirační mechanismus. Zmírňuje záchvat astmatu kvůli jeho antispazmodickému působení na průdušinky. Jeho antihistaminická vlastnost pomáhá při alergických respiračních poruchách. Snižuje zánět a horečku díky své protizánětlivé a antipyretické vlastnosti.

Zingiber officinale (zázvor): Zázvor je Agni Vardhak (trávicí prostředek pro oheň) a Kapha pacifikující bylina, která je užitečná pro kašel, infekce horních cest dýchacích, bronchitidu a pneumonii. Má antibakteriální a anti-alergické vlastnosti, které se využívají v mnoha ájurvédských syrupů proti kašli a pro expektoranty. Pomáhá mobilizovat hlen při bronchitidě a astmatu.

Hyssopus officinalis (yzop): působí jako expektorant a snižuje záchvat kašle u dětí trpících černým kašlem a bronchitidou. Je zvláště vhodný při bronchiálním astmatu a chronické bronchitidě.

Doporučení: Bylinné doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění:

Lékořici ani její extrakt nemohou užívat těhotné ženy, lidé s vysokým krevním tlakem, glaukomem (tzv. zelený zákal), lidé, kteří prodělali mozkovou mrtvici, lidé s poruchami srdečního rytmu a ledvinových funkcí a lidé s cirhózou nebo jiným poškozením jater.

Doporučené dávkování:

Děti: 5-10 ml dvakrát denně.

Dospívající a dospělí: 10-15 ml dvakrát denně.

Můžete užívat jako bylinný čaj po jeho smíchání s šálkem teplé vody. Nejlepší výsledky dosáhnete po době 3-6 měsíců užívání.

Balení: 200 ml


Produkty společnosti BLISS AYURVEDA Pvt. Ltd. patří mezi světovou špičku v ájurvédské a přírodní medicíně. Jsou vyrobené z těch nejlepších surovin, mají vysokou kvalitu a účinnost, jelikož obsahují 1000 mg laboratorně ověřených nejúčinnějších bylin synergického složení v jedné tabletě. Holistické produkty BLISS AYURVEDA  jsou založeny na konceptu "Sanyog" - přesné kombinaci bylin ve vlastním složení a "Samskar" - pečlivém zpracování přeměny bylinné kombinace do výborného účinného přípravku. Formule s vícenásobným synergickým složením navržené tradičním ájurvédským způsobem a podpořené vědeckým výzkumem poskytují mnohem silnější účinky než jedno druhové bylinné produkty.