BLISS AYURVEDA EASY MOVE OIL

BLISS AYURVEDA EASY MOVE OIL

Olej pro udržení zdravých kloubů a svalů, univerzální masážní olej zlepšuje krevní oběh, zlepšuje detoxikační a regenerační funkce.  

Balení: 100 ml

Výrobce: BLISS AYURVEDA

400,00 Kč
Dostupné do 3 dnů

BLISS AYURVEDA EASY MOVE OIL

Je synergickou kombinací osmi esenciálních olejů v bázi sezamového oleje. Je nelepivý a po masáži nezanechává na pokožce žádné skvrny. Plně se vstřebává hluboko do pokožky a poskytuje rychlou úlevu. Ideální pro masáže těla, klouby a unavené svaly. Výborný pro výplach úst při uvolněných a krvácejících dásních. A inhalace kapky EASY MOVE OIL v horké vodě...to je zážitek. 

Olej pro udržení zdravých kloubů a svalů, univerzální masážní olej zlepšuje krevní oběh, zlepšuje detoxikační a regenerační funkce.

Plně se vstřebává hluboko do pokožky a poskytuje rychlou úlevu. Masáž zanechává příjemnou vůni a chladící efekt "kafrového ledu", který zklidňuje nervy a zlepšuje pružnost kloubů a svalů a uvolňuje jejich ztuhlost. Snižuje zarudnutí a otok způsobený hmyzem, včelím či vosím píchnutím. Výborný pro výplach úst při uvolněných a krvácejících dásních. Podporuje hladkost pokožky díky vitaminu E.

Ájurvédský olej EASY MOVE OIL  (v kombinaci s přípravkem Easy Move) je součástí komplexního rehabilitačního programu, svalově-vazivového a osteo-kloubního aparátu. Složky oleje pronikají přes kůži do tkání, rychle se vstřebávají a začnou působit již během masáže. Při dlouhodobém působení na pokožku poskytuje olej Easy Move zklidňující, vstřebávající, detoxikační účinek a zlepšuje výživu tkání nejen zevnitř ale i zvenku, což pokožce poskytuje zdravý vzhled. Poháhá proti otokům.
U osob s intenzívní fyzickou aktivitou a u sportovců pravidelné použití oleje EASY MOVE OIL  poskytuje rychlé zotavení z poranění, zlepšuje průtok krve a metabolické procesy, rychle odstraňuje kyselinu mléčnou (svalová únava) a toxiny z tkání. U lidí s nízkou fyzickou aktivitou EASY MOVE OIL  zabraňuje degenerativním procesům v tkáních pohybového aparátu, zejména u meziobratlových plotének, vazů a kloubů. Při pravidelném používání zvyšuje syntézu kloubní tekutiny, pomáhá obnovit pružnost a tlumící vlastnosti meziobratlových plotének u starších a obézních lidí.

U dětí a dospívajících v období intenzivního růstu kostí EASY MOVE OIL  může zmírnit bolestivé a křečovité příznaky, zlepšit krevní oběh a okysličit zóny růstu kostí.

EASY MOVE OIL se v ayurvédě používá v komplexním programu pro korekci osteochondrózy a osteoporózy ve vyšší věku, rehabilitaci po zlomeninách a operacích kostí a kloubů.

Aplikace EASY MOVE OIL  lokálně do oblasti zadní části krku (krčních obratlů) může mít příznivý účinek na průtok krve v mozku a zlepšit stav při častých bolestech hlavy včetně migrény.

Při chronických patologických procesech v tkáních může být olej aplikován i několikrát během jedné kúry.

Složení:

Oleje:

 • Sesamum indicum (Sezam indický)
 • Eucalyptus globulus (Blahovičník kulatoplodý/Nilgiri)
 • Pinus sylvestris (Borovice lesní)
 • Ricinnus communis (Skočec obecný/Eranda)
 • Vitex negundo (Drmek čínský/Nirgundi)
 • Mentha piperita (Máta peprná)
 • Melaleuca alternifolia (Čajovník australský/Tea tree)
 • Gaultheria procumbens (Libavka)
 • Cinnamomum camphora (Kafr)

Další látky:

 • Tocoferol (Vitamín E)
 • Boswellia serrata (Shallaki)

Doporučení používání:

Trochu oleje EASY MOVE OIL  lehce vmasírujte do postižené části dvakrát nebo třikrát denně. Použití tablet Easy Move spolu s masážním olejem EASY MOVE OIL poskytuje rychlejší úlevu.

Pro proplachování úst: polovinu čajové lžičky tohoto oleje smíchejte v šálku teplé vody. 

Při čerstvých zraněních a modřinách (ne starších než tři dny) olej nevtírejte ale pouze zranění namažte, aby se dosáhlo chladícího efektu. Masírujte celé tělo, promíchejte jej stejným množstvím mandlového nebo sezamového oleje. 

V kombinaci s Gugull Max (1-2 tablety 1-2 krát denně) používejte  EASY MOVE OIL  pro zmírnění příznaků migrény a častých bolestí hlavy (Easy Move olej aplikujte typicky do oblasti krčních obratlů s lehkou masáží).

Balení: lahvička 100 ml

 

Produkty společnosti BLISS AYURVEDA Pvt. Ltd. patří mezi světovou špičku v ájurvédské a přírodní medicíně. Jsou vyrobené z těch nejlepších surovin, mají vysokou kvalitu a účinnost, jelikož obsahují 1000 mg laboratorně ověřených nejúčinnějších bylin synergického složení v jedné tabletě. Holistické produkty BLISS AYURVEDA  jsou založeny na konceptu "Sanyog" - přesné kombinaci bylin ve vlastním složení a "Samskar" - pečlivém zpracování přeměny bylinné kombinace do výborného účinného přípravku. Formule s vícenásobným synergickým složením navržené tradičním ájurvédským způsobem a podpořené vědeckým výzkumem poskytují mnohem silnější účinky než jedno druhové bylinné produkty.