BLISS AYURVEDA CURCUMA BLISS

BLISS AYURVEDA CURCUMA BLISS

Bylinný doplněk stravy. Prémiový produkt tzv. "Zlaté řady ájurvédy". Nejsilnější kurkuminový přípravek na trhu. Čistí krev, posiluje kosti, regeneruje cévní a nervový systém, hojivé a protizánětlivé a antibakteriální účinky, silný antioxidant. CURCUMA BLISS je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků.

Dávka na jeden měsíc.

Balení: 60 tablet, 1000mg/1kapsle

Výrobce: BLISS AYURVEDA

1 050,00 Kč
Skladem

BLISS AYURVEDA CURCUMA BLISS

Doplněk stravy. Čistě přírodní kombinace bylinných extraktů zcela bez vedlejších účinků.

"Zlatá řada" ájurvédy. Čistí krev, posiluje kosti, regeneruje cévní a nervový systém, hojivé a protizánětlivé a antibakteriální účinky, silný antioxidant.

 • Podporuje chuť k jídlu
 • Normální trávení
 • Normální činnost jater - jaterní lipidy
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní oběh
 • Imunitní systém - silný antioxidant
 • Normální stav kloubů a kostí
 • Normální činnost nervové soustavy a duševní rovnováha
 • Normální funkce dýchacího systému
 • Normální stav pokožky

Léčivé vlastnosti kurkumy

Kurkuma se v medicíně používají již více než 4000 let k léčbě široké škály chorob. Je to jedna z hlavních a často používaných rostlin v ájurvédě. Je součástí "zlaté řady" ájurvédy, která je podrobně popsána ve starověkých ajurvédských textech, v "Sushruta samhita" jako silný protizánětlivý a antibakteriální prostředek, antioxidant a silný čistič krve a celého těla.

Na západě byla kurkuma ignorována až do 70. let, kdy ve studiích odhalili obrovský zdravotní potenciál srovnatelný s moderními léky a potvrdili protizánětlivé, analgetické, antivirové a protirakovinné vlastnosti.

Kurkuma je dnes jednou z nejvíce studovaných antioxidačních rostlin na světě.

KURKUMIN lze použít jako účinný nástroj prevence senilní demence. Jeho protizánětlivé, antioxidační a lipofilní vlastnosti (doslova lipofilita - tuková afinita) pomáhají zlepšovat funkci mozku u pacientů s Alzheimerovou chorobou, která na celém světě nabývá na síle. KURKUMIN lze použít k prevenci jakýchkoli neurologických poruch. Zachovat mozek a inteligenci je neocenitelná vlastnost.

Kurkuma obsahuje více než 300 molekulárních sloučenin, včetně asi 20 antibakteriálních sloučenin, 12 protinádorových, 12 protizánětlivých, 10 antioxidačních. Kurkuma obvykle obsahuje 2% kurkuminu. Pomocí moderní technologie zvyšujeme koncentraci kurkuminu na 95%.

KURKUMIN - hlavní cenná látka v kurkumě, patří do skupiny kurkuminoidů. Do této skupiny jsou rovněž zahrnuty dimethoxycurcumin a bisdimethoxycurcumin. Právě tyto tři kurkuminoidy dávají kurkumě její vlastnosti.
Mnoho výrobců používá pouze kurkumin jako aktivní složku v kurkumě, a proto je narušen její synergický účinek.

V kurkuminovém fytokomplexu je používán kurkumin, kurcuminoidy, kurkumu a prášek z černého pepře (piperin) v takovém poměru, aby bylo dosaženo holistického účinku a maximálních zdravotních výhod.

PIPERIN v komplexu hraje důležitou roli v absorpci a transportu kurkuminu a kurcuminoidů do cílových tkání, zvyšuje mnohonásobně biologickou dostupnost a zlepšuje rovnováhu těchto biologicky aktivních látek.

Aktivní složky - 2 tablety:

 • Curcuma longa L (Haridra). extrakt standardizovaný 95% kurkumin 300 mg
 • Curcuma longa L.(Haridra) extrakt standardizovaný 60% kurkuminoidy 300 mg
 • Curcuma longa L.(Haridra) prášek 250 mg
 • Piper nigrum L. (Pepřovník černý/Kalimirch) extrakt standardizovaný 5% piperin 100 mg

Doporučení: Bylinné doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při akutní žloutence a hepatitidě (zánětu jater), vysoké Pitta a problémech se žlučníkem.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu dvakrát denně s jídlem a zapijte teplou vodou. Optimální výsledek by měl být dosažen za minimálně 3 měsíce.

Balení: 60 tablet, 1000mg/1 tableta

Produkty společnosti BLISS AYURVEDA Pvt. Ltd. patří mezi světovou špičku v ájurvédské a přírodní medicíně. Jsou vyrobené z těch nejlepších surovin, mají vysokou kvalitu a účinnost, jelikož obsahují 1000 mg laboratorně ověřených nejúčinnějších bylin synergického složení v jedné tabletě. Holistické produkty BLISS AYURVEDA  jsou založeny na konceptu "Sanyog" - přesné kombinaci bylin ve vlastním složení a "Samskar" - pečlivém zpracování přeměny bylinné kombinace do výborného účinného přípravku. Formule s vícenásobným synergickým složením navržené tradičním ájurvédským způsobem a podpořené vědeckým výzkumem poskytují mnohem silnější účinky než jedno druhové bylinné produkty.