BIO ASHWAGANDHA PRÁŠEK 80 g

BIO ASHWAGANDHA PRÁŠEK

Ashwagandha neboli indický ženšen je jeden z nejznámějších adaptogenů Ajurvédské medicíny. Adaptogeny nás chrání před stresem, podporují celkovou vitalitu organismu a zdraví kardiovaskulárního systému.

Obsah: 80 g

Výrobce: BIO NEBIO

55,00 Kč

BIO ASHWAGANDHA PRÁŠEK

ASHWAGANDHA, Vitánie snodárná neboli indický ženšen = Nejvíce zkoumaná adaptogenní rostlina. 

  • Optimalizace zdraví - Má pozitivní vliv na zdraví reprodukčního, kardiovaskulárního i dýchacího systému. Navíc pomáhá optimalizovat hormonální systém.
  • Adaptogen - Spadá do kategorie adaptogenů. Dokáže pomoci organismu vyrovnat se škodlivým stresem.

  • Antioxidant - Podporuje antioxidační aktivitu, která chrání buňky před požkozením volnými radikály.

ASHWAGANDHA  neboli Vitánie snodárná je jednou z nejdůležitějších ajurvédských bylin. Z rostliny se využívá kořen, který se drtí na prášek. Tato tropická rostlina se v ajurvédě používá už tisíce let. Kořen rostliny je vhodný k podpoře psychické odolnosti, k dodání energie a získání celkové vitality.

Prášek ze sušeného kořene rostliny je přidáváme po lžičce do smoothies, jogurtu, müsli či ovesných kaší. Můžeme si z něj také udělat povzbuzující nápoj – do 250 ml mléka (či jeho rostlinné alternativy), vody nebo šťávy přidáme jednu lžičku ashwagandhy a rozmícháme. K dochucení můžeme použít třeba vanilku, kakao nebo přírodní sladidlo (javorový, agávový či datlový sirup). 


ASHWAGANDHA má antioxidační vlastnosti, podporuje vitalitu organismu a zdraví kardiovaskulárního systému.

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 1153kJ / 275 kcal
Tuky 0,4 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 45,7 g
- z toho cukry 10,7 g
Vláknina 33,5 g
Bílkoviny 5,5 g
Sůl 0,4 g

Doporučené denní dávkování: 

3-6 g prášku/den - 1 čajová lžička denně. Prášek rozmíchejte ve 150-200 ml vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje nebo pokrmu.

SLOŽENÍ: sušený kořen ashwagandhy (Withania sumnifera) z kontrolovaného ekologického zemědělství. 

UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.

UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Sušený kořen ashwagandhy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.