BEWIT YLANG YLANG 5ml

Na objednávku

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ - BEWIT YLANG YLANG

CANANGA ODORATA

Český botanický název: Kananga vonná
Anglický název: Ylang Ylang
Latinský název: Cananga odorata
Země původu: Madagaskar 

Objem: 5 ml

Výrobce: BEWIT

717,00 Kč

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ - BEWIT YLANG YLANG - CANANGA ODORATA

Květinové, sladké, balzámové, opojné a mírně kořenné aroma tropické esence YLANG YLANG přináší uvolnění, euforii a zvyšuje smyslnost.

Esenciální olej Ylang Ylang se získává z čerstvě utržených květů tropického stálezeleného stromu dosahujícího výšky dvaceti metrů.

Indonésané rozprostírají krásné květy ylang ylang na postele čerstvých novomanželů. Esence je jednou z nejdůležitějších surovin pro parfumerii. Její exotická kořenná sladkost propůjčuje květinový doplněk směsím, které by jinak byly mdlé a ploché.

Esenciální olej Ylang ylang má schopnost uvolňovat a povznášet , která se pevně pojí s afrodiziakální silou a smyslným aromatem. To ocení zejména lidé, které trápí frigidita a impotence. Je vhodný i tehdy, když sexuální pocity a chování blokují obavy, úzkost a nutkání stáhnout se zpět.

Podobně jako jasmínový olej napomáhá emocionálnímu vybalancování našich osobností. Obnovuje sebedůvěru. Uklidňuje, ale současně soustřeďuje, napomáhá meditaci a vnitřní obnově.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON