BEWIT WINNER 15ml

Na objednávku

BEWIT WINNER - VÍTĚZ

Objem: 15ml

Výrobce: BEWIT

966,00 Kč

Synergická směs WINNER posiluje vůli, dodává jistotu a rozhodnost.

Ve složení je zastoupen cedr himalájský, pomeranč a eukalyptus. Synergie tak může být účinnou pomocí i při prokrastinaci, chorobném odkládání povinností, a při překonávání lenosti. Pomáhá překonávat postoj oběti a přemáhat nepříznivé okolnosti, ale i apatii.

Pokud se chcete v životě cítit jako vítěz, je pro vás důležitá schopnost pohotové a pozitivní akce, vytrvalosti a houževnatosti. Směs WINNER je ve vás může povzbudit. Posílí vaši schopnost reagovat adekvátně k vzniklé situaci, překonávat postoj oběti a přemáhat nepříznivé okolnosti, ale i apatii. Podpoří vaše sebevědomí, uvolní sílu k překonání strachu a zklamání a aktivuje ve vás schopnost proměny a obnovy.

Směs také zvyšuje smysl pro realitu, pocit uzemnění a podporuje bystrost a sebejistotu potřebnou při řízení svého vlastního života.

Chybou je vložit to své mysli myšlenku vlastní neschopnosti, malosti a omezenosti. Rozviňme svůj vnitřní potenciál. Narodili jsme se abychom zvítězili.

Složení (INCI): Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Pomeranč (Citrus sinensis oil)* Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil)* Bergamot (Citrus bergamia oil)* Vavřín (Laurus nobilis oil)* Borovice (Pinus Sylvestris oil)* Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)* Benzoin (Styrax benzoin oil)* Kmín (římský) (Cuminum cyminum oil)* Cypřiš (Cupressus sempervirens oil)* Jalovec, plod (Juniperus communis oil)* Růžové dřevo (Aniba rosaeodora oil)* Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)* Zázvor (Zingiber officinalis oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Santalové dřevo (Santalum Album oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)* Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)* Smil FRANCIE (Helichrysum italicum oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON