BEWIT® DRAČÍ KREV S KADIDLEM***

Na objednávku

BEWIT® DRAČÍ KREV S KADIDLEM

RUDÁ SÍLA Z ÚTROB DŽUNGLE - DRAGON´S BLOOD

CROTON LECHLERI RESIN EXTRACT

Velmi silná varianta s vzácným kadidlem v CTEO kvalitě.

Obsah: 50 ml

Výrobce: BEWIT

621,00 Kč

DRAČÍ KREV S KADIDLOVÝM OLEJEM

Temně rudá síla z útrob peruánské džungle. To je Dračí krev. Spolu s kadidlovým olejem vytváří neobyčejně silný produkt, který si poradí s četnými neduhy.

Mocná pryskyřice

Dračí krev - zarudlá pryskyřice amazonského stromu Croton lechleri, která vytéká v místech jeho poranění a zasychá v ochranný film. Poraněný strom je tímto způsobem chráněn před vnějším nebezpečím a rychleji se hojí.

Stejný účel plní i u tamějších peruánských domorodců, kteří si dračí krví potírají své povrchové rány pro jejich urychlené zacelení a ochranu před dalšími infekcemi. [1]

Tekutý facelift

Tak jak Dračí krev vytváří ochrannou bariéru před různými škodlivinami, může předcházet i ztrátě vlhkosti pokožky. Díky těmto stahujícím vlastnostem Dračí krev suchou pleť oživí a navrátí jí pružnost, což vede k viditelně svěžímu a mladistvému vzhledu.

Často se jí přezdívá "tekutý facelift", jelikož funguje jako silná anti-age složka. Zmenšuje výskyt vrásek, vyplňuje kontury povadlé pleti a zlepšuje její tón. Pro svou vysokou antioxidační schopnost je navíc vhodnou prevencí předčasného stárnutí pleti. [2]

Skvělé řešení pro citlivou a začervenalou pokožku

Pro své přirozené složení dokáže Dračí krev pokožku zjemňovat, čistit a zbavovat nepříjemného pnutí. Stává se proto i adekvátním řešením pro citlivou a začervenalou pokožku. [2]

BENEFITY, KTERÉ VAŠEMU TĚLU DOPŘEJE DRAČÍ KREV DOPLNĚNÁ O KADIDLOVÝ OLEJ

  • Chrání pleť před vnějšími agresory
  • Uzamyká v pleti vlhkost a efektivně ji hydratuje
  • Bojuje proti vráskám, zlepšuje tón a elasticitu pleti
  • Pleť zjemňuje, čistí a zmírňuje začervenání

HISTORIE

Sangre de Drago

Prvními kdo tuto cennou pryskyřici pojmenovali byli Španělé. Nazvali ji "Sangre de Drago" v překladu Dračí krev. Zatímco mízu stromu Croton lechleri zpodobňovali s krví, draka jim připomínala jeho rudě červená semena.

Kněz Bernabé Coho

Za první záznamy věnující se účinkům Dračí krve vděčíme španělskému knězi jménem Bernabé Coho, který se s ní poprvé setkal na průzkumech amazonskou přírodou. Jeho poznatky vycházejí především z praxe a zkušeností zdejších domorodců, kteří Dračí krev používají na hojící se rány, vředy i zažívací potíže.

Alkaloid taspin

Psal se rok 1989. Rok pro Dračí krev klíčový. Jednalo se o rok, kdy proběhla první izolace stěžejního alkaloidu taspinu. [3]

PŮVOD: PERU

Croton lechleri - amazonský strom, který je vyhledáván především pro tolik cenněnou rudou mízu, Dračí krev. [4]

SLOŽENÍ

Croton Lechleri Resin Extract, Boswellia serrata oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte své pleti i tělu silnou péči z peruánské amazonie

Aplikujte jako pleťové sérum na obličej a dekolt.

Dračí krev s kadidlovým olejem je vhodnou ingrediencí pro přípravu kosmetických přípravků - Kombinací s BEWIT esenciálním olejem a BEWIT nosnými oleji můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje.

Dračí krev můžete přidat také do pleťových masek a vlasových zábalů.

ZDROJE

[1] Pieters L, De Bruyne T, Van Poel B, Vingerhoets R, Totté J, Vanden Berghe D, Vlietinck A. In vivo wound healing activity of Dragon's Blood (Croton spp.), a traditional South American drug, and its constituents. Phytomedicine. 1995; 2(1): 17-22.

[2] [Dermatol Ther. 2019 Mar;32(2­):e12786. doi: 10.1111/dth.12786­. Epub 2018 Dec 16. Review of future insights of Dragon's Blood in dermatology]

[3] Vaisberg AJ, Milla M, Planas MC, Cordova JL, de Agusti ER, Ferreyra R, Mustiga MC, Carlin L, Hammond GB. Taspine is the cicatrizant principle in Sangre de Grado extracted from Croton lechleri. Planta Med. 1989; 55(2): 140-143.

[4] Porras-Reyes BH, Lewis WH, Roman J, Simchowitz L, Mustoe TA. Enhancement of wound healing by the alkaloid taspine defining mechanism of action. Proc Soc Exp Biol Med. 1993; 203(1): 18-25.

www.bewit.love

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON