BEWIT PRAYER 5ml

Na objednávku

SMĚS 100% PŘÍRODNÍCH ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ - PRAYER - "MODLITBA"

Objem: 5 ml

Výrobce: BEWIT


526,00 Kč

Synergická směs BEWIT PRAYER obsahuje cenné esenciální oleje, které byly po tisíciletí používány různými kulturami pro účely modlitby.

Významný podíl v ní má cedr a kadidlo, jehož vůně přináší zklidnění, jemné upokojení, větší soustředění a očištění intelektu. Vdechování této synergie vůní podporuje ztišení mysli a navozuje posvátnou a pokornou atmosféru. Pomáhá nám poodstoupit od vlastní osobnosti a pohlížet sami na sebe z více neosobního hlediska. Snadněji tak pronikneme k hluboko uloženým myšlenkám, přáním, skutkům a emocím a lépe se nám bude dařit nalézt své místo v životě, vnitřní vedení, inspiraci, pomoc a sílu.

Vdechování vůní podporuje ztišení mysli a navozuje posvátnou a pokornou atmosféru. Pomáhá nám poodstoupit od vlastní osobnosti a pohlížet sami na sebe z více neosobního hlediska. Usnadňuje nám proniknout k hluboko uloženým myšlenkám, přáním, skutkům a emocím a vidět je v pravdivějším světle.

Pro mnoho lidí slovo modlitba ztratilo svůj význam a je pouze synonymem pro zastaralé, nelogické a nepotřebné žadonění a snahu získat něco za nic. Ty největší autority lidských dějin nás však ujišťují, že modlitba je jedním z nejstarších úkonů člověka a jednou z největších lidských potřeb.

Správná modlitba pomáhá očistit a vyjasnit city, nalézt své místo v životě, vnitřní vedení, inspiraci, pomoc a sílu.

Složení (INCI): Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Skořice, list (Cinnamomum zeylanicum oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Benzoin (Styrax benzoin oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Pačuli (Pogostemon cablin oil)* Hřebíček (Caryophyllus aromaticus oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Galbanum (Ferula galbaniflua oil)* Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Spikenard (Nardostachys jatamansi oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)* Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)* Rmen (Chamaemelum nobile oil)* Sandalwood (Santalum Album oil)* Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil)* Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla oil)* Meduňka (Melissa officinalis oil)* Vousatka draslavá (Vetiver) (Vetiveria zizanoides oil)* Smil FRANCIE (Helichrysum italicum oil)* Růže stolistá (Rosa centifolia oil)* Růže Damascenská (Rosa damascena oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential OilsNevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON