BEWIT LEVANDULE DEUX 15ml

100% SMĚS ČISTÝCH ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ - BEWIT LAVENDER DEUX

LAVANDULA ANGUSTIFOLIA

LEVANDULE ALBÁNIE + LEVANDULE RAW, CO₂  (Způsob výroby: Superkritická extrakce pomocí oxidu uhličitého CO₂. Extrakce probíhá za nízkých teplot)

Český botanický název: Levandule lékařská
Anglický název: Lavender
Latinský název: Lavandula angustifolia
Země původu: Albánie + Indie

Objem: 5 ml

Výrobce: BEWIT

776,00 Kč
Please select variants first

Dejte si do difuzéru pár kapek této vyvážené směsi BEWIT LAVENDER DEUX. Inhalací se jednotlivé složky této jemné směsi vzácných esenciálních olejů dostanou do těla a mohou podpořit proces harmonizace. Hlavní složkou této oblíbené směsi je esenciální olej levandule. Není ale z jednoho místa, ale levandule byla pěstována v různých zemích. Toto propojení dodává směsi vyváženost i zajímavou hloubku. Směsí můžete vytvořit atmosféru, která bude osvěžujícím zážitkem.

Velkou výhodou 100% přírodních esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno silného synergického efektu.

Složení (INCI): Levandule Albánie (Lavandula angustifolia oil)* Levandule RAW, CO₂ (Lavandula angustifolia oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON