BEWIT LEADER 15ml

Na objednávku

BEWIT LEADER - INSPIRATIVNÍ VŮDCE

Objem: 15 ml

Výrobce: BEWIT

964,00 Kč

Synergická směs LEADER oživí vaši energii a podpoří vaši sebedůvěru, vytrvalost a vůli.

Směs LEADER oceníte, pokud je vaší profesí vést týmy lidí a řídit projekty a týmy. Víte dobře, jak náročné jsou vaše denní povinnosti. Musíte zvládnout řadu aktivit v krátkém čase, stále vyhodnocujete kvanta informací, komunikujete s lidmi, přijímáte operativní i strategická rozhodnutí.

Právě pro vás jsme vyvinuli spojení esencí, které vám bude podporou a pomocí.

V základu najdete himalájský cedr se svou typickou vůní vyvolávající pocit jistoty a síly. Svěží, lehké a mírně sladké aroma citronu podporuje jasné myšlení, soustředění a cílevědomost a zároveň pomáhá utišit obavy a starosti a "otevřít srdce". Dalšími důležitými prvky jsou esence z jalovce a zázvoru.

Účinky jednotlivých esenciálních olejů podporují a rozvíjejí sebedůvěru, pomáhají překonávat obavy a strachy, obnovovat sílu vůle, výkonnost a zvládání stresu. Směs oživuje energii, ale zároveň uklidňuje mysl. Přináší tím do jednání více rovnováhy a umožňuje tak přijímat lepší rozhodnutí.

Složení (INCI): Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Citron (Citrus limonum oil)* Máta rolní (Mentha arvensis oil)* Pačuli (Pogostemon cablin oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Jalovec, plod (Juniperus communis oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Majoránka (Origanum majorana oil)* Smrk (Picea abies oil)* Kardamom (Elettaria cardamomum oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Zázvor (Zingiber officinalis oil)* Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)* Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)* Smil FRANCIE (Helichrysum italicum oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Růže stolistá (Rosa centifolia oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON