BEWIT FLOW B 5ml***

Na objednávku

BEWIT FLOW B 5ml 

Objem: 5ml

Výrobce: BEWIT

509,00 Kč

Stačí dát několik kapek směsi BEWIT FLOW B do difuzéru a odevzdat se příjemnému působení vzácných esencí. Inhalací se jednotlivé složky esenciálního oleje dostanou pomocí krve do těla, kde pomáhají při harmonizaci. Výhodou esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno silného synergického efektu.

Složení (INCI): Citron (Citrus limonum oil), Kadidlo (Boswellia serrata), Hřebíček (Caryophyllus aromaticus oil), Kasie (Cinnamomum cassia oil), Grapefruit (Citrus paradisi oil), Hřebíček, pupen (Caryophyllus Aromaticus oil),  Smil FRANCIE (Helichrysum italicum oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Kadidlo (Boswellia carterii), Santalové dřevo (Santalum Album oil)

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON