BEWIT ESENCIÁLNÍ VODA Z RŮŽE 200ml***

100% PŘÍRODNÍ HYDROSOL

Složení: Rosa Damascena Water, Citronellol*, Geraniol*, Eugenol*

*přírodního původu

Objem: 200ml

Výrobce: BEWIT

361,00 Kč

ESENCIÁLNÍ VODA Z RŮŽE

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODY - DUŠE ROSTLIN ZAKOMPONOVANÉ DO OSVĚŽUJÍCÍCH MLH

BEWIT esenciální vody vás svými vonnými odstíny a pro pokožku prospěšnými bioaktivními látkami zahalí do harmonie a komfortu. Přinesou vám tedy každodenní příležitost pro nadstandardní péči se širokou škálou benefitů.

Naše 100% přírodní hydrosoly vyrovnají pH pokožky, osvěží ji, tonizují a uklidní. Svými účinky jsou jemnější než esenciální oleje, proto je můžete aplikovat přímo na pokožku. V kombinací s BEWIT olejovými séry jsou skvělou volbou k obnovení hydro-lipidové bariéry, k hluboké hydrataci a k dosažení přirozené obranyschopnosti pokožky. Ta se následně stává skvělým základem pro zdravou a rozjasněnou pleť vyzařující vaší vrozenou vnitřní krásu.

Vyberte si z mnoha druhů esenciálních vod a kdykoliv během dne dopřejte své pleti, krku a tělu zcela přírodní hydrataci a osvěžení.

"Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně." Takto Shakespeare popsal před dávným časem jedinečnost této podmanivé královny květin. Používání růžové vody se datuje už dob starověkého Egypta, kdy ji samotná Kleopatra vděčila za sametově hebkou pokožku. Tato půvabná rostlina s hedvábným okvětím nejen krásou oplývá, ale také ji rozdává. Oroste pleť Esenciální vodou z růže damašské a vneste její půvab i do svého rituálu v péči o pleť. Její využití je pozoruhodně univerzální pro každý typ pokožky. To, co ji činí tajemstvím krásy po celém světě jsou její hydratační, zpevňující a zklidňující účinky. Dokonce má schopnost zmírnit projevy růžovky či ekzémů. [1] Její nezaměnitelnou vůni a doušek vláhy si můžete dopřát osvěžujícím nástřikem kdykoliv během dne.

  • Tonizace - vyrovnává pH pokožky, jemně ji vyčistí, osvěžuje a revitalizuje
  • Vhodná pro zralou, citlivou a suchou pokožku - skvělá k odlíčení nebo ošetření v oblasti očí
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Zklidní pleť po holení či po opalování sluncem
  • Skvělá k zafixovaní make-upu nebo jako alternativa k parfému
  • Vábivá vůně působí jako silné afrodiziakum

Historie:

Historie vonných látek je hluboce spjata s růží. Není divu, že ji řecká básnířka Sapfo nazvala "královnou květin". Její jemná vůně s vysokou terapeutickou hodnotou ji zajistila mimořádné postavení v lékařství a voňavkářství civilizací starých Peršanů, Egypťanů, Indů, Řeků a Římanů. Podle orientálního lékařství pomáhá léčit záněty a horkost. Zasvěcení růže bohyni lásky Afrodité z ní udělalo uznávané afrodiziakum. [2]

Původ a pěstování: Indie

Růže damašská je pěstována hlavně v Bulharsku, dále pak v Turecku a v menší míře v Tunisku, Číně a Indii. Experti tvrdí, že růže pěstované v nadmořských výškách 1000 - 2700 m n. m. na Balkáně jsou, co se týče kvality éterického oleje, daleko lepší než růže pěstované v nižších polohách.

Složení a vlastnosti:

Rosa Damascena Water, Citronellol*, Geraniol*, Eugenol*

*přírodního původu

Návod k použití:

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Lze použít do pleťových masek nebo kombinovat s dalšími esenciálními vody.

Zdroje:

[1] BRZEZINSKI, Piotr a Lorenzo MARTINI. Rosacea treated with rose petals: a calembour that affords intriguing results. Our Dermatology Online / Nasza Dermatologia Online. 2019, 10(4), 393-395. ISSN 20819390.

[2] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelsví Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON