BEWIT COURAGE 5ml

Na objednávku

BEWIT COURAGE - ODVAHA

Objem: 5ml

Výrobce: BEWIT

528,00 Kč

Pokud chcete udržet své strachy a obavy na uzdě, obnovit svou odvahu a snadněji překonat lenost a apatii, zkuste sáhnout po směsi COURAGE.

Určité formy strachů mohou být dokonce prospěšné. Mohou nás chránit. Pokud se ale tyto emoce vymknou naší kontrole, mohou nás paralyzovat a mohou se také odrazit v mnohých fyzických problémech. Možná cítíte strach, ale víte, že ho můžete překonat.

Aktivním prvkem je tu esenciální olej z himalájského cedru, který je tradičně vnímán jako podpůrný a posilující životní energii a vůli. K němu je přidáno kadidlo, které přináší zklidnění, větší soustředění a očištění intelektu. Tymián může povzbudit odvahu, úsilí a morálku. Jalovec navíc pomáhá zbavovat se nechtěných břemen.

Nedovolme, aby strachy a obavy narušily naši vnitřní harmonii a pocit sebedůvěry.

Složení (INCI): Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Pomeranč (Citrus sinensis oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Citron (Citrus limonum oil)* Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Pačuli (Pogostemon cablin oil)* Tymián (Thymus vulgaris oil)* Jalovec, plod (Juniperus communis oil)* Cypřiš (Cupressus sempervirens oil)* Bergamot (Citrus bergamia oil)* Palmarosa (Cymbopogon martinii oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Levandule KAŠMÍR (Lavandula angustifolia oil)* Geránie (Pelargonium graveolens oil)* Kopaiva (Copaifera officinalis oil)* Ylang Ylang (Cananga odorata oil)* Vousatka draslavá (Vetiver) (Vetiveria zizanoides oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Neroli (Citrus aurantium oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)* Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil)* Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)* Růže Damascenská (Rosa damascena oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON