BETULA POMÁDA NA RTY S KOZÍM KOLOSTREM SMETANA***

BETULA POMÁDA NA RTY S KOZÍM KOLOSTREM SMETANA

Luxusní pomáda na rty s obsahem 100% přírodního, lyofilizovaného kozího kolostra.

HMOTNOST OBSAHU: 4,2 g 

Výrobce: BETULA

90,00 Kč

BETULA POMÁDA NA RTY S KOZÍM KOLOSTREM SMETANA

Luxusní pomády na rty s obsahem 100% přírodního, lyofilizovaného kozího kolostra. Produkt je složen z kvalitní přírodní pomádové hmoty, která neobsahuje žádná syntetická barviva, ani aromata, nebo ropné deriváty. Je zcela bez konzervantů. Přírodní základ tvoří vysoký podíl arganového oleje, ricinového oleje a bambuckého másla. Pomáda díky vysokému obsahu vitamínu E okamžitě zjemňuje rty, dále přirozeně chrání před vnějšími vlivy, hydratuje, vyživuje a na rtech dlouho vydrží. Pomáda obnovuje vitalitu suchých, vysušených, citlivých nebo poškozených rtů. 

Příchuť - smetana.

POUŽITÍ: Nanášejte několikrát za den silnější vrstvu na rty.

BENEFITY: Zjemňuje rty a chrání před vnějšími vlivy; hydratuje, vyživuje a předchází vzniku oparů; navozuje příjemnou náladu

SLOŽENÍ:

Včelí vosk nebělený, Bambucké máslo, Arganový olej, ricinový olej, avokádový olej, kokosový olej, kozí kolostrum, šípkový bio CO2 extrakt, tocopheryl acetate (vitamin E ve stabilní formě), aroma smetanové*, bakuchiol (vitamin A ve stabilní formě).

*Nejedná se o přírodní složku, jedná se o aroma do potravin. Je zcela bez alergenů

Společnost BETULA PENDULA je ryze česká firma, spojující úctu k přírodě s unikátní, šetrnou a vědecky vytvořenou metodou zpracování mleziva. Sušení mrazem, tzv. lyofilizace, zachovává všechny biologické aktivní látky v nezměněné podobě. V České republice je chráněna užitným vzorem č. UV 24712. Společnost BETULA zpracovává kolostrum z více než 150 farem z Čech, Moravy a Slovenska. V každé dávce je navíc namícháno kolostrum až ze čtyř farem, aby obsahovalo co nejpestřejší složení látek přecházející do mleziva ze spásané vegetace. Kolostrum je eticky odebíráno do 12 hodin po porodu kůzlete. Až po té, co se čerstvě narozené kůzle do sytosti napije. Nadojené mlezivo není pasterováno, odtučňováno a doplňováno žádnými přídavnými látkami, aby byly ve finálním produktu zachované všechny prospěšné látky. Společnost BETULA je držitelem několika certifikátů zaručujících kvalitu svých produktů: FDA, Kosher certifikát a právě prochází procesem ISO certifikace.