BETULA KOMBI KOLOSTRUM 60 KAPSLÍ***

KOMBI KOLOSTRUM - DOPLNĚK STRAVY.

70 % kravské kolostrum, 30 % kozí kolostrum

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: BETULA

990,00 Kč
Dostupné do 7 dnů

BETULA KOMBI KOLOSTRUM

Doplněk stravy přispívající k normální funkci imunitního systému, k prevenci a rychlé rekonvalescenci. Je podporou při léčbě řady nemocí jako je rýma, nachlazení, záněty horních i dolních cest dýchacích, astma, chronická bronchitida, autoimunitních onemocnění, borelióza, afty či opary. Zároveň podporuje hojení po operacích či úrazech a rekonvalescenci po onkologické léčbě. KOLOSTRUM je vhodným doplňkem při zvýšené fyzické zátěži, jak sportovců, tak osob v náročných situacích. Přispívá k revitalizaci nervového systému, celkové výdrži a vitalitě.

KOLOSTRUM (mlezivo) je první mléko savců, které svým jedinečným složením dokáže nastartovat imunitní mechanismy novorozených mláďat. Podporuje jejich pasivní imunitu. Tato hustá tekutina je produkována jako prekurzor mateřského mléka a obsahuje množství vitamínů, minerálů, stopových prvků, proteinů a protilátek, které mají přímé účinky proti bakteriím, virům a plísním. KOLOSTRUM funguje jako účinný regulátor imunitního systému. 

KOMBI KOLOSTRUM obsahuje směs kravského a kozího mleziva. Výhodné propojení dostupného kravského mleziva a unikátního kozího. Kozí kolostrum má specifické složení díky přirozenému chovu ovcí a jejich "mlsnému jazýčku". Kozy se neživí pouze pastvou, ale i okusováním křovin a dřevin. Součástí jejich jídelníčku je kolem 60 různých bylin a rostlin. Díky bohatosti účinných látek je KOZÍ KOLOSTRUM zcela unikátní. Varianta KOMBI KOLOSTRUM nabízí optimální řešení mezi cenou a výkonem. Zlatá střední cesta.  

SLOŽENÍ 

70 % kravské kolostrum, 30 % kozí kolostrum, 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce

OBAL 

Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

UPOZORNĚNÍ 

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní dávkování. 

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

Společnost BETULA PENDULA je ryze česká firma, spojující úctu k přírodě s unikátní, šetrnou a vědecky vytvořenou metodou zpracování mleziva. Sušení mrazem, tzv. lyofilizace, zachovává všechny biologické aktivní látky v nezměněné podobě. V České republice je chráněna užitným vzorem č. UV 24712. Společnost BETULA zpracovává kolostrum z více než 150 farem z Čech, Moravy a Slovenska. V každé dávce je navíc namícháno kolostrum až ze čtyř farem, aby obsahovalo co nejpestřejší složení látek přecházející do mleziva ze spásané vegetace. Kolostrum je eticky odebíráno do 12 hodin po porodu kůzlete. Až po té, co se čerstvě narozené kůzle do sytosti napije. Nadojené mlezivo není pasterováno, odtučňováno a doplňováno žádnými přídavnými látkami, aby byly ve finálním produktu zachované všechny prospěšné látky. Společnost BETULA je držitelem několika certifikátů zaručujících kvalitu svých produktů: FDA, Kosher certifikát a právě prochází procesem ISO certifikace.