BETULA DÁRKOVÉ 2x DĚTSKÉ KOZÍ KOLOSTRUM + PLYŠÁK***

DÁRKOVÉ DĚTSKÉ KOZÍ KOLOSTRUM - DOPLNĚK STRAVY.

2x DĚTSKÉ KOZÍ KOLOSTRUM + 1x PLYŠOVÁ KOZA BETULKA 

100 % kozí kolostrum 

Obsah: 2x 120 kapslí

Výrobce: BETULA

3 300,00 Kč
Skladem

BETULA KOZÍ KOLOSTRUM

Doplněk stravy přispívající k normální funkci imunitního systému, k prevenci a rychlé rekonvalescenci. Je podporou při léčbě řady nemocí jako je rýma, nachlazení, záněty horních i dolních cest dýchacích, astma, chronická bronchitida, autoimunitních onemocnění, borelióza, afty či opary. Zároveň podporuje hojení po operacích či úrazech a rekonvalescenci po onkologické léčbě. KOLOSTRUM je vhodným doplňkem při zvýšené fyzické zátěži, jak sportovců, tak osob v náročných situacích. Přispívá k revitalizaci nervového systému, celkové výdrži a vitalitě.

KOLOSTRUM (mlezivo) je první mléko savců, které svým jedinečným složením dokáže nastartovat imunitní mechanismy novorozených mláďat. Podporuje jejich pasivní imunitu. Tato hustá tekutina je produkována jako prekurzor mateřského mléka a obsahuje množství vitamínů, minerálů, stopových prvků, proteinů a protilátek, které mají přímé účinky proti bakteriím, virům a plísním. KOLOSTRUM funguje jako účinný regulátor imunitního systému. 

KOZÍ KOLOSTRUM má specifické složení díky přirozenému chovu ovcí a jejich "mlsnému jazýčku". Kozy se neživí pouze pastvou, ale i okusováním křovin a dřevin. Součástí jejich jídelníčku je kolem 60 různých bylin a rostlin. Díky bohatosti účinných látek je KOZÍ KOLOSTRUM nesrovnatelné s jinými typy kolostra. Svým složení se přibližuje lidskému mléku více než kravské.

SLOŽENÍ 

100 % kozí kolostrum 125 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce

OBAL 

Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Děti 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolek denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

Společnost BETULA PENDULA je ryze česká firma, spojující úctu k přírodě s unikátní, šetrnou a vědecky vytvořenou metodou zpracování mleziva. Sušení mrazem, tzv. lyofilizace, zachovává všechny biologické aktivní látky v nezměněné podobě. V České republice je chráněna užitným vzorem č. UV 24712. Společnost BETULA zpracovává kolostrum z více než 150 farem z Čech, Moravy a Slovenska. V každé dávce je navíc namícháno kolostrum až ze čtyř farem, aby obsahovalo co nejpestřejší složení látek přecházející do mleziva ze spásané vegetace. Kolostrum je eticky odebíráno do 12 hodin po porodu kůzlete. Až po té, co se čerstvě narozené kůzle do sytosti napije. Nadojené mlezivo není pasterováno, odtučňováno a doplňováno žádnými přídavnými látkami, aby byly ve finálním produktu zachované všechny prospěšné látky. Společnost BETULA je držitelem několika certifikátů zaručujících kvalitu svých produktů: FDA, Kosher certifikát a právě prochází procesem ISO certifikace.