BACHOVY ESENCE - CYKLUS ŽENY směs 20ml***

BACHOVY ESENCE - CYKLUS ŽENY

Směsová sestavená pro jemné a harmonické prožívání všech cyklů ženy, užívání si v harmonii se sebou i okolím darů, schopností a možností, které ženská cykličnost přináší (esence v 20ml lahvičce s kapátkem) 

Obsah alkoholu: alk. 27% vol. (Frz. Brandy V.S.O.P.)

Podíl mateční esence: 7%
Energie: 618 kJ / 147 kcal; denní dávka < 0,01 kcal  

Trvanlivost cca 5 let.

Bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, děti i zvířata.

349,00 Kč

BACHOVY ESENCE - CYKLUS ŽENY

Síla ženské energie propojená s intuicí a srdcem.

Ženská energie je jako řeka, někdy klidná, jemná, jiskřící a někdy bouřlivá a divoká. Směs napomáhá přijmout svou cykličnost, radostně se v ní prožívat a plně využít svých prožitků, emocí i schopností. Zároveň následovat svou intuici a hlas svého srdce, odhalovat všechna zákoutí své duše a jemně za pomoci ženské energie svou duši léčit, napojit se na vyšší Já a všude přítomnou energii a nechat se vést.

Složení: Walnut (vlašský ořech), Elm (jilm), Mustard (hořčice polní), Pine (borovice lesní), Crab Apple (plané jablko), Wild Rose (planá šípková růže), Impatiens (netýkavka žláznatá), Red Chestnut (červený kaštan), Olive (oliva), Chicory (čekanka obecná), 25% brandy a pramenitá voda.

Užívání: 4 kapky esence na jazyk (pozor - nedotýkejte se kapátkem úst) nebo do skleničky vody - pomalu upíjet, užívat 3 až 5x denně po dobu cca 1 měsíce (tomu odpovídá cca 1 lahvička).