SIBYL - PŘÍRODNÍ DOPLŇKY Z RODINNÉ VÝROBY

28.02.2022

S velkým potěšením jsme do našeho portfolia zařadili rodinnou značku z Moravy s prorockým jménem SIBYL. Stojí za ní letitá zkušenost s účinky "přírodní lékárny" sourozenců Jany a Martina. Své znalosti z oblasti výživy a přírodní medicíny přenesli s úctou k přírodě a lidskému tělu do 100% české značky. Nabízí čistotu, kvalitu a jednoduchost. Účinné látky v té nejčistší formě. Bez chemie a přídatných látek.  Z pohledu celostní medicíny se místo na nemoc zaměřují na člověka a jeho jedinečnost. Nenabízí univerzální řešení, ale konkrétně zaměřenou pomoc. Pohledem celostní medicíny je lidské zdraví o schopnosti, udržovat si svoji vnitřní energii přiměřeně silnou a harmonickou. Pokud jsme v souladu sami se sebou a se svým okolním prostředím, jsme zdraví.

Ve veganských kapslích SIBYL najdete pouze čistu látku v té nejvyšší možné vstřebatelnosti a síle. Žádná zahušťovadla, pojiva, mléčné deriváty či umělá barviva. Suroviny nejsou geneticky modifikované. Vitamíny a minerály jsou organické - tedy blízké naší tělesné chemické továrně. Suroviny pro SIBYL jsou z Číny, Španělska a z Peru. Všechny suroviny testovány na přítomnost těžkých kovů a mikroorganismů. Vitamíny a minerály i na přítomnost garantovaného množství účinné látky. Konkrétně suroviny pro bylinné extrakty z drmku, kořene pampelišky a kozince jsou pěstovány a sbírány v těch nejčistších oblastech Číny. Konkrétně se jedná o Xinjiang, Gansu, Jilin, Sichuan of China. Byliny se sbírají ručně a jsou vykupovány od jednotlivých farmářů.

Hořčík je volba číslo jedna. Jeho deficitem trpíme téměř všichni. Jen je potřeba správně zvolit typ. Kozinec blanitý je bylina pro dnešní moderní dobu jak stvořená, protože pomáhá napravovat stavy po vyčerpání. L-Karnosin chrání naše buňky, pomáhá vylučovat těžké kovy z těla. Je taková dlouhověkost v kapsli. Mateří kašička se nejvíc používá pro vyrovnání ženského hormonálního systému, a to v každém věku. Drmek obecný reguluje hormonální rovnováhu. Je schopen normalizovat menstruační cyklus, podpořit ovulaci, a tím i plodnost. FemiBalance podporuje urogenitální zdraví žen. EndoRelax oceníte při potřebě zklidnění. Obsažený karbinec evropský umí harmonizovat zvýšenou funkci štítné žlázy. Červená fermentovaná rýže nebo-li AN-KAK  je v tradičních východních medicínách používána po staletí pro udržení zdravého metabolismu a cévního systému a zlepšuje poměr cholesterolu HDL / LDL.   Kořen pampelišky dovede z těla odstranit odpadní látky, pomáhá při respiračních onemocněních, zlepšuje trávení. Boswellia Serrata obsahuje látky, které mají zklidňující, protizánětlivý, proti bolestivý účinek hlavně na klouby a zažívací systém. Šalvěj červenokořenná patří podle východní medicíny mezi bylinky "oživující krev a odstraňující sraženiny". Jilm plavý pomáhá podrážděným sliznicím trávícího traktu. 

Produkty SIBYL - Zelenyzvon.cz