LUXUSNÍ WELLNESS VÍKEND ZÁŘÍ 2024

01.02.2024
OBSAZENO - BUDU SE TĚŠIT V ROCE 2025 :-)

"Babí léto" v srdci přírody Českého lesa. Víkend v čarokrásné přírodě s PILATES a Kundalini jógou. V Resortu ČESKÝ LES, který získal na jubilejním 25. ročníku soutěže Best of Realty 2023 2. místo v kategorii "Hotel". 

Kombinace moderního ubytování a turisticky nedotčené přírody v česko-německém pohraničí. Kouzelná atmosféra pro společné chvíle při ranních lekcích Kundalini jógy a večerních lekcí Pilates. Užijte si zasloužený odpočinek na procházce v zahradě, v okolních lesích i ve wellness zóně s parní saunou, finskou/bio saunou s ochlazovacím bazénkem a s Kneippovým chodníkem. V místní restauraci Hvozd můžete ochutnat speciality české i zahraniční kuchyně z produktů od místních výrobců, farmářů, pěstitelů a včelařů. Těšit se můžete na bohaté snídaně a královské tříchodové večerní menu v klasické nebo vegetariánské verzi. Přijeďte se uvolnit, zasmát, zažít radost při společných chvílích, pozdvihnout tělo i duši. Objevte krásy Českého a Hornofalckého lesa se spoustou stezek a vyhlídek. Můžete se na ně vydat pěšky nebo na kole. V okolí je přes 270 km cyklostezek.  Nedaleko zaniklé vesnice Pleš je kopec "Velký Zvon", obcí Železná prochází oblíbená Svatojakubská cesta a ve vesnici Lesná se můžete seznámit s životem dávných sklářských mistrů. Je možné navštívit hrad Přimda, Horšovský Týn nebo prozkoumat krásy chodského regionu zachycené v díle Jindřicha Šimona Baara. Případně si jen s knihou v ruce a šálkem dobré kávy a čaje udělejte volno a relaxujte. Na krásném místě a v milé společnosti. Víkend pro sebe v tichu Českého lesa...

Luxusní wellness víkend v resortu ČESKÝ LES s Petrou Matějíčkovou

Relax v designovém hotelu s PILATES a Kundalini jógou

Termín: 20. - 22. 9. 2024

Ubytování ve dvoulůžkovém studiu COMFORT s ekologickou technologií rekuperace vzduchu
Polopenze - snídaně + večeře (servírované tříchodové menu)
1 x neomezený vstup do Wellness (ručníky a župany v ceně)
4 cvičební lekce, celkem 5 hodin cvičení
Radost v čisté přírodě

Cena: 5.200 Kč

Příplatek za pokoj obsazený 1 osobou (v kategorii pokoje ACTIVE) 1 500 Kč 

Příplatek za další neomezený vstup do wellness 300 Kč


Udělejte si čas pro sebe, přesně podle svých představ. Společně se pak budeme věnovat nalézání středu a rovnováhy. S respektem k vlastnímu tělu i duši. V rytmu dechu a při ranních lekcích za zvuku povznášejících manter.

Program lekcí:

Pátek 20. 9. - lekce Pilates 60 min. (18 hod.)

Sobota 21. 9. - lekce Kundalini jógy 90 min. (7,30 hod.) + lekce Pilates 60 min. (18 hod.)

Neděle 22. 9. - lekce Kundalini jógy 90 min. (7,30 hod.)

Pro Vaše otázky jsme na adrese: info@zelenyzvon.cz

Resort je od Prahy vzdálen 150 km 

Po odeslání přihlášky Vám budou zaslány podrobné podmínky, které se řídí Obchodními podmínkami Resortu ĆESKÝ LES.

Check In: 15 hod.

Check Out: 11 hod.

Otevírací doba recepce:  8:00 až 21:00

Resort Český les - Oficiální stránky resortu


Babí léto v srdci přírody Českého lesa.“

REZERVACE VZNIKÁ VYPLNĚNÍM FORMULÁŘE A UHRAZENÍM ZÁLOHY ve výši 50% - 2.600 Kč. DOPLATEK ve výši 2.600 Kč je nutné uhradit do 1. 9. 2024 na č. ú.: 2300903147 / 2010 FIO Banka s poznámkou ČESKÝ LES 2024. Za obě platby Vám bude vystavena faktura. 

DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA VÁS! :-) Peťa