LUXUSNÍ WELLNESS VÍKEND - ZÁŘÍ 2023

30.09.2022

Srdečné pozvání k aktivnímu odpočinku s PILATES a Kundalini jógou, tentokrát v Orlických horách. V resortu AMENITY nás čeká relax v nádherném wellness centru s bazénem, vířivkou, saunami a s venkovním ochlazovacím bazénkem. Těšit se můžete na společné posezení ve stylové restauraci se zimní zahradou a výhledem na okolní kopce, nabízející gurmánské zážitky regionální kuchyně. Přijeďte se uvolnit, zasmát, zažít radost při společných chvílích, pozdvihnout tělo i duši. To všechno uprostřed lesů v čisté horské přírodě v termínu 22. - 24. 9. 2023. 

Luxusní wellness víkend v resortu AMENITY s Petrou Matějíčkovou

Relax v horském SPA s PILATES a Kundalini jógou

Termín: 22. - 24. 9. 2023

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, dopolední vstup do bazénu a odpolední do Wellness&Spa, 4 cvičební lekce a radost v čisté přírodě.

Cena: 5.700 Kč

Nedaleko horského střediska Deštné v Orlických horách, necelé dvě hodinky z Prahy, se nachází resort AMENITY s útulnými, moderně vybavenými pokoji se servisem čtyřhvězdičkového hotelu. Na klidném místě s výhledem na zvlněné kopce, hlubokým lesem, kde dávají lišky dobrou noc, se můžete těšit na vynikající gastronomii, laděnou podle ročních období. Budou-li paprsky podzimního slunce již slabé, zahřeje nás parní krb. Hotel disponuje bazénem s protiproudem a masážními tryskami, vířivkou pro 15 osob, finskou saunou, bylinnou a parní saunou, Kneippovým chodníkem, venkovním ochlazovací bazénkem i odpočívárnou. Pro milovnice a milovníky adrenalinu jsou k dispozici elektrokola a dvě bowlingové dráhy. Okolní procházky vás mohou zavést k rozhledně Velká Deštná, na Kačenčinu stezkou nebo můžete navštívit magický kostel Neratov, zámek Častolovice anebo se podívat do ateliéru kolegy zvonaře. :-)

Udělejte si čas pro sebe, přesně podle svých představ. Společně se pak budeme věnovat nalézání středu a rovnováhy. S respektem k vlastnímu tělu i duši. V rytmu dechu a při ranních lekcích za zvuku povznášejících manter.

Program lekcí:

Pátek 22. 9. - lekce Pilates 60 min. (17,30 hod.)

Sobota 23. 9. - lekce Kundalini jógy 90 min. (7,30 hod.) + lekce Pilates 60 min. (18 hod.)

Neděle 24. 9. - lekce Kundalini jógy 90 min. (7,30 hod.)

Pro Vaše otázky jsme na adrese: info@zelenyzvon.cz 

Po odeslání přihlášky Vám budou zaslány podrobné podmínky, které se řídí Obchodními podmínkami Resortu AMENITY.

„Podzimní setkání v AMENITY budiž pochváleno. ÁMEN.“

POTVRĎTE SI SVOU REZERVACI VČAS. KAPACITA JE OMEZENA 

PROSÍM O ZASLÁNÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 2.800 Kč a následně DOPLATKU VE VÝŠI 2.900 Kč do 11. 9. 2023 na č. ú.: 2300903147 / 2010 FIO Banka a jako VS uvést své telefonní číslo a do poznámky AMENITY 2023. Za obě platby Vám bude následně vystavena faktura. DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA VÁS! :-) Peťa