DIFUZÉRY BEWIT

10.11.2021

ČISTÁ HARMONIE A KOUZLO AROMATERAPIE

AROMADIFUZÉRY BEWIT

AROMATERAPIE je fantastická a efektivní cesta k posílení zdraví a imunity, uvolnění či zbystření smyslů, k uvolnění a relaxaci. Během pár vteřin dokáže proměnit náladu, ulevit od napětí a vykouzlit kouzelnou atmosféru. Vůně mají neuvěřitelnou sílu a účinek na tělo i duši, jen je důležité volit kvalitní a 100% přírodní esenciální oleje.

Tradiční AROMALAMPY se svíčkou jsou založené na odpařování teplou cestou. Kvůli vysokým teplotám mají určité riziko degradace vonných olejů. Může docházet k přepalování a ke vzniku toxických látek. Rychlejším odpařování sebou nese i vyšší spotřebu olejů.

U moderních ultrasonických DIFUZÉRŮ nedochází k zahřátí vonných látek a jejich složení zůstává beze změny. Díky stoupající páře dochází k rychlejšímu rozptylu vonných mikročástic. Studená vonná mlhovina pak pomůže snížit pohyb poletujících prachových částic a posílí pocit čistoty okolního prostoru. Vzdušná disperze usnadňuje průchod vzduchu, zlepšuje proces dýchání a ochrání tak tělo před viry ve vzduchu. Inhalace pomocí difuzéru přispívá ke zlepšení alergické rýmy, astmatu a problémů s dýcháním. Lze ji použít při hubení hmyzu, ničí bakterie a roztoče. Navíc rozkládá zbytkový kouř a eliminuje zdroj zápachu.

Na výběr je spousta variant a velikostí. Tipem na Vánoce jsou limitované sady s balením esenciálního oleje ZDARMA.

DIFUZÉRY - ZELENÝ ZVON