ZARETIS 150 mg 30kapslí***

Doplněk stravy obsahující unikátní aktivní látku OxaNatin na podporu imunity. Účinná látka získaná z geneticky nemodifikované mikroskopické vláknité houby Penicillium oxalicum var. Armeniaca. 

Obsah: 30 kapslí

Výrobce: ZARETIS

890,00 Kč

ZARETIS

Doplněk stravy.

Přírodní cesta k podpoře normální funkce imunitního systému. Přispívá k obranyschopnosti organismu.

ZARETIS 150 mg je doplněk stravy obsahující aktivní látku OxaNatin, která je mikrobiologického původu. Je produktem metabolismu vláknité mikroskopické houby Penicillium oxalicum var. Armeniaca, dle nové taxonomie označovaná Talaromyces purpurogenus. Její výrazný červený pigment obsahuje cenné biologické látky, které jsou prospěšné pro celý organismus. Použití tohoto unikátního přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Přípravek je zcela bezpečný a bez vzájemného působení s ostatními přípravky. Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí.

  • Jediný přípravek na trhu s obsahem účinné látky OxaNatin
  • Organicky dobře vstřebatelný
  • Rychlý nástup účinku

Dávkování

  • dospělí a dospívající od 12 let: 1 - 2 kapsle denně
  • děti do 3 do 12 let: 1 kapsle denně

Doporučená délka užívání

Doporučená kúra 4 měsíce 2× ročně.

Způsob podání

Zaretis 150 mg se užívá nejlépe půl hodiny před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro zdraví je důležitá pestrá strava a zdravý životním styl. Dodržujte pitný režim. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Složení

OxaNatin, stearan hořečnatý (rostlinný původ), celulóza (kapsle). Přípravek je vhodný pro vegany a celiaky.

Kontraindikace

Zaretis je velmi dobře snášen a tolerován i při vysokém dávkování. Při dlouhodobém užívání se nevytváří závislost. Ve výjimečných případech může dojít k průjmu. V tomto případě doporučujeme snížit dávkování.

Jak přípravek uchovávat

Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Příbalová informace

Přípravek Zaretis 150 mg je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Více informací naleznete na www.zaretis.cz


  • Vědeckými postupy získaná z původní geneticky nemodifikované houby penicilinového rodu aktivní látka OxaNatin, která má příznivý vliv na lidský organismus. 
  • Objeveno v arménské přírodě, vyrobeno v Česku.

  • Látka OxaNatin koncetrovaná v jedné kapsli má příznivý vliv na celkovou harmonii organismu. Dokonalé spojení vědy a přírody v jedné kapsli. 

Zakladatelem společnosti ZARETIS je Hovhannes Sardarjan. Rozvíjí odkaz svého dědečka Dr. Eduarda Sardajana. Ten pracoval na pozici půdního mikrobiologa v Národní akademii věd Arménie. V roce 1972 se mu podařilo v oblasti Araratského údolí izolovat  kmen mikroskopické vláknité houby, která podle místa objevu získala jméno Penicillium oxalicum var. Armeniaca. Výzkum, zaměřený na její schopnost produkovat exogenní červený pigment, ukázal, že se jedná o velice zajímavou látku s řadou bioaktivních vlastností. Po emigraci do tehdejšího Československa v roce 1992 pokračoval výzkum zahájený v Arménii u nás. V roce 1998 získala patent ve 120 zemích světa. Natraceutikum ZARETIS je funkční doplněk pro Vaše zdraví. Esence přírody zachycená v laboratoři, ekologicky a téměř bez odpadu. Náročný biotechnologický postup výroby zahrnuje krom kultivace kolonií mikroorganismů, fermentaci, mikrofiltraci a sušení při teplotě 150-250 °C. Pomocí vědy se z přírody dostane to nejlepší.