YOGI TEA - ASHWAGANDHA BALANCE***

YOGI TEA - ASHWAGANDHA BALANCE

HMOTNOST: 17 x 2 g
ZEMĚ PŮVODU: navrženo a kontrolováno - Německo, baleno - Itálie, vypěstováno - různé země mimo EU
SLOŽENÍ: sušená šťáva z aceroly 14 %, šípky, citrónová tráva, máta peprná, lékořice, ibišek, ashwagandha 6 %, jablko, mučenka 5 %, citrónový balzám, plody arónie, skořice, pomerančová kůra, červená řepa, listy sladké ostružiny, brusinky, pomerančový olej, citrónový olej. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsahuje ashwagandhu - nálev není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek neobsahuje žádné alergeny ani jejich stopy.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Rovnováha Ashwagandhy, ajurvédská směs bylin, koření a ovoce na nálev. Skladujte v suchu.

80,00 Kč

Ovocný, navozující rovnováhu, uklidňující….nálev z této směsi bylin a ovoce dokáže navodit pocit klidu a důvěry. Má svěží ovocnou chuť díky šťávě z aceroly a šípkům, které se kromě ovocné chuti starají o dostatečnou zásobu vitamínu C. Svěžest mu dodává citrónová tráva a máta peprná, a o sílu ajurvédské medicíny se stará ashwagandha a květy mučenky. Celý nálev je dokonale jemný a voňavý i díky pomerančovému a citrónovému oleji.
Ashwagandha (Withania somnifera) neboli Vitánie snodárná je vytrvalá subtropická až tropická rostlina, která roste v Asii, Evropě a Africe. Pro své blahodárné účinky je hojně využívána v ajurvédě již tisíce let. Říká se jí také indický ženšen a tradičně se používá její rozdrcený kořen. Vitánie snodárná má široké uplatnění. Patří mezi látky přírodního původu, které pomáhají organismu bojovat proti fyzické i psychické zátěži a zvyšují odolnost těla vůči stresu.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.  

YOGI TEA ® 

Ajurvéda, starodávný systém vědomého a zdravého života, vznikla v Indii před více než pěti tisíci lety. Na Západě, kde byla poprvé představena koncem šedesátých let minulého století, se často označuje jako nauka o životě (Ajur = život, Véda = věda nebo nauka). V roce 1969 začal na Západě učit jógu Yogi Bhajan, mistr Kundaliny jógy a inspirativní učitel ajurvédy a celostního přístupu k životu. Se svými studenty sdílel moudrost, znalosti zdravého života a přínos vybraných bylin a koření, zatímco jim podával zklidňující voňavý kořeněný čaj, kterému začali studenti láskyplně říkat Yogi Tea (neboli jogínův čaj). I dnes můžete najít stejnou inspiraci v každém šálku YOGI TEA®.
Lidská bytost je celkem, skládajícím se z těla, mysli a duše. Abychom prospívali, musíme se vědomě stravovat a hýbat tak, aby naše tělo prospívalo. Musíme však vyživovat i naši mysl a duši pomocí inspirace. Každý šálek YOGI TEA® inspiruje. Moudrem na každé visačce sáčku a inspirující jógovou pozicí na každé krabičce Vás zveme k dodání rovnováhy Vaší duši, zatímco budou Vaše smysly uchváceny lahodným šálkem YOGI TEA®.