VLNĚNÁ PODLOŽKA NA CVIČENÍ - protiskluzová, 200 x 75 cm ***

Vlněná podložka na cvičení - protiskluzová, 200 x 75 cm

Výrobce: JAKOVPERINCE.CZ

1 200,00 Kč

Protiskluzová vlněná podložka, vhodná na jógu, pilates a klidně i pod stan.
Spodní část tvoří protiskluzová silikonová vrstva, pevný molitan, který tlumí nárazy a zvyšuje komfort. Vrchní část je ze 100% ovčí vlny Merino, která poskytuje pohodlí při sportu i relaxaci.
Hlavní předností ovčí vlny je schopnost pohltit pot, brání přehřívání a zahřeje na chladném podkladu. VLNĚNÁ PODLOŽKA z ovčího rouna se vyrábí z vlny mladých ovcí plemena Merino. Má profylakticko-léčebné účinky. Nedráždí pokožku a jemně masírují nervová zakončení na těle. Ovčí rouno snižuje také napětí a bolest, odstraňují kladné ionty, škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolesti hlavy

Díky použitým materiálům, hlavně 100% ovčí vlně Merino, je podložka lehká a snadno se přenáší (1,5kg).

Certifikace

Materiál, ze kterého je podložka vyrobena, splňuje kritéria a získal certifikát eco-5 ITT.55.12.5.4.126. Tato certifikace zaručuje, že materiál neobsahuje a jeho výroba probíhá zdravotně nezávadným procesem s ohledem na životní prostředí.

Údržba

Výrobky ze 100% ovčí vlny lze prát v pračce na šetrný program vlny, max. na 30 stupňů, nejlépe se vlna cítí při praní v ruce ve vlažné vodě. Sušení je nejlépe mimo slunce a zdroje tepla, například topení. Vlhká vlna zplstnatí při zahřátí nad 30 stupňů a takovéto poškození není možné reklamovat. Na praní nepoužívejte aviváž. Nejvhodnější je Lanolin.