SANGRE DE DRAGO 30 ml

Vyprodáno

SANGRE DE DRAGO

Dračí krev je latex ze stromu Croton lechleri a používá se v tradičním přírodním léčitelství. Má širokospektrální účinky.

Obsah balení: 30 ml

Výrobce: DAR Z PŘÍRODY


249,00 Kč

SANGRE DE DRAGO

SANGRE DE DRAGO - DRAČÍ KREV je latex ze stromu Croton lechleri a používá se v tradičním přírodním léčitelství. Má mnohostranné účinky.

Croton lechleri je strom o průměru kmene cca 25 cm se světle šedou hladkou kůrou a bílými skvrnami, který dorůstá do výše až 20 m. Listy jsou 12-20 cm dlouhé a 5-14 cm široké, oboustranně plstnaté. Květenství je bohaté a dlouhé až 30 cm. Roste zejména v tropických částech peruánské Amazonie, ale i na úbočích And až do výšky 2000 m.n.m. a obsahuje tmavě rudou pryskyřici-mízu, připomínající krev, kterou domorodci užívají v tradiční medicíně po tisíce let, a to jak vnitřně i vně. Ve fytoterapii se mimo pryskyřice používá i kůra, větvičky a listy. Je nenahraditelným pomocníkem v každé domácí lékárničce.

Obsahuje:

alkaloidy - taspin, betanin, flavolany - gallokatechin, katechin, epikatechin, epigallokatechin, proanthocyanidiny - katechinové, epikatechinové, gallokatechinové, galloepikatechinové, proanthocyanidiny oligomerické - solutaridin, alfa-kalakorin, SP-303, eterické oleje - borneol, kalamol, kamfen, eugenol, D-limonen, mircen, fenoly a jejich sloučeniny - kyselina galová, steroidy - sytosterol, sytostenon, katechiny, nenasycené mastné kyseliny, taniny, metylotymol, množství pigmentů

Doporučená dávka:

Vnitřní užití:

5-20 kapek pryskyřice denně rozmíchat v malém množství vody, šťávy nebo v jiném studeném nápoji. Postupně zvyšovat dávky od 5 kapek.

Vnější užití:

2-3x denně vtírat na postižené místo neředěnou pryskyřicí.

Výplachy úst a jiné omývání:

5 -10 kapek ve ¼ litru vody.

Složení:

100% surová přírodní pryskyřice ze stromu Sangre de Drago (Croton lechleri).
Všechny důležité účinné látky jsou zachovány v nejvyšším možném množství a kvalitě.

Upozornění:

Před použitím dobře protřepat obsah balení! Nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék ani o potravinu!!! Neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. 

Není určeno těhotným ženám, kojícím matkám a dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Výrobek nemá doložené alergické účinky.