N. N. ALA KYSELINA LIPOOVÁ 90 kapslí***

NATURAL NUTRITION ALA KYSELINA LIPOOVÁ

ALA ALPHA LIPOIC ACID

Doplněk stravy. Až 500mg kyseliny alfa lipoové v 1 kapsli bez přídatných látek. Využití glukózy + buněčná energie + svalový růst + boj proti volným radikálům. Vhodné i pro vegetariány.

Obsah: 90 kapslí (á 500 mg)

Výrobce: Natural Nutrition

249,00 Kč

NATURAL NUTRITION ALA KYSELINA LIPOOVÁ

ALA (alpha Lipoic acid, kyselina alfa lipoová, kyselina lipoová) je druh antioxidantu, který se přirozeně vytváří v těle, kde pomáhá přeměňovat glukózu na energii.

Přesto je zapotřebí dodatečný příjem stravou nebo doplňky výživy. Nejbohatšími zdroji kyseliny alfa-lipoové jsou např. červené maso, špenát, či brokolice.

Na rozdíl od jiných antioxidantů, které jsou rozpustné ve vodě nebo v tucích, kyselina lipoová je rozpustná ve vodě i v tuku. Tato vlastnost umožňuje její snadnou absorpci a přepravu přes buněčnou membránu. Tedy je nápomocná nejen na povrchu buněk, ale i uvnitř, kde přebírá větší část účinku.

ALA si nezaměňujte s kyselinou alfa linolové (druh omega-3, který se také často zkracuje na ALA) - která se nachází např. v ořeších a lněném oleji.

Kapslové produkty značky Natural Nutrition jsou vyráběny systémem "clean label", což znamená, že jde o 100% čistý produkt ve veganské kapsli, přičemž neobsahuje žádné přidané chemikálie, příměsi či objemová činidla.

Dávkování: 1 kapsli denně zapijte dostatečným množstvím vody.

Doporučená denní dávka: 1 kapsle

Účinné látky v DDD (1 kapsula): kyselina alfa-lipoová 500mg (referenční hodnota příjmu není definována).  

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.